Football Stats
Herb Guingamp
GuingampŚr. pkt/mecz 0.85
Francja / Ligue 229 sierpnia 2026 20:00
Herb Nantes
NantesŚr. pkt/mecz 0.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Guingamp

0W — Guingamp2D3W — Nantes

Streaki - Guingamp

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guingamp — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Guingamp — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Guingamp — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Guingamp — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guingamp — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guingamp — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Guingamp — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Guingamp — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Guingamp — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Guingamp — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Guingamp — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Guingamp — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Guingamp — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Nantes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nantes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nantes — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nantes — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nantes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nantes — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Nantes — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Nantes — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Nantes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Nantes — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Nantes — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Nantes — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Nantes — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Nantes — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Guingamp

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guingamp — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Guingamp — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu

Serie - Nantes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nantes — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — powyżej 2.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Nantes — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb GuingampGuingamp33Herb NantesNantes
03.03Herb GuingampGuingamp00Herb NantesNantes
04.11Herb NantesNantes50Herb GuingampGuingamp
27.01Herb GuingampGuingamp03Herb NantesNantes
21.10Herb NantesNantes21Herb GuingampGuingamp

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guingamp jest o 33% lepsza niż Nantes pod względem odsetku wygranych meczów.

GuingampDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
2.40
1.95
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
61%
58%
60%
Śr. strzały/mecz
14.20
13.50
13.85
Śr. faule/mecz
10.90
13.40
12.15
NantesDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.00
2.00
2.50
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
1.80
1.40
1.60
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
46%
41%
43%
Śr. strzały/mecz
13.11
12.70
12.89
Śr. faule/mecz
13.78
13.50
13.63

Ostatnie 10 meczów

Guingamp jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Guingamp u siebie
0.60 gola/mecz
Nantes na wyjeździe

Progi bramkowe

GuingampNantes
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGuingampNantes
Match Corners AVG
9.05 (39/40)
8.90 (20/20)
9.21 (19/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
95% (19/20)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
67% (26/39)
65% (13/20)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
50% (10/20)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
36% (14/39)
30% (6/20)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
25% (5/20)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
15% (3/20)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
0% (0/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGuingampNantes
Corners Earned Match
4.67
5.15
4.20
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
187
103
84

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Nantes notuje o 9% wyższy wynik niż Guingamp pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGuingampNantes
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.50 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
188
90
98
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGuingampNantes
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25