Football Stats
Herb Rodez
RodezŚr. pkt/mecz 2.00
Francja / Ligue 228 sierpnia 2026 20:00
Herb PAU
PAUŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rodez

3W — Rodez4D3W — PAU

Streaki - Rodez

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rodez — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Rodez — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Rodez — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rodez — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Rodez — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rodez — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rodez — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rodez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Rodez — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rodez — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rodez — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rodez — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - PAU

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PAU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PAU — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PAU — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • PAU — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • PAU — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • PAU — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PAU — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • PAU — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rodez

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 56 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rodez — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - PAU

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PAU — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 11.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 5.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 PAU — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb RodezRodez22Herb PAUPAU
03.01Herb PAUPAU33Herb RodezRodez
26.09Herb RodezRodez12Herb PAUPAU
14.02Herb PAUPAU05Herb RodezRodez
06.12Herb RodezRodez10Herb PAUPAU
13.01Herb RodezRodez21Herb PAUPAU
02.09Herb PAUPAU22Herb RodezRodez
26.05Herb RodezRodez23Herb PAUPAU
08.10Herb PAUPAU22Herb RodezRodez
08.01Herb PAUPAU40Herb RodezRodez

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rodez jest o 83% lepsza niż PAU pod względem odsetku wygranych meczów.

RodezDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
2.80
2.70
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
43%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
13.80
10.88
12.50
Śr. faule/mecz
13.70
13.50
13.61
PAUDomWyjazdOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
3.60
3.25
Strzelone
1.10
1.50
1.30
Stracone
1.80
2.10
1.95
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
59%
44%
51%
Śr. strzały/mecz
14.30
8.70
11.50
Śr. faule/mecz
12.40
11.80
12.10

Ostatnie 10 meczów

Rodez jest o +13% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Rodez u siebie
1.50 gola/mecz
PAU na wyjeździe

Progi bramkowe

RodezPAU
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rodez notuje o 17% wyższy wynik niż PAU pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRodezPAU
Match Corners AVG
9.53 (38/40)
10.33 (18/20)
8.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
89% (34/38)
89% (16/18)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
79% (30/38)
83% (15/18)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
61% (23/38)
67% (12/18)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (17/38)
61% (11/18)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
61% (11/18)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
33% (6/18)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/38)
17% (3/18)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/18)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
11% (2/18)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRodezPAU
Corners Earned Match
4.63
4.90
4.35
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
185
98
87

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRodezPAU
Match Cards AVG
4.13 (40/40)
4.20 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
165
84
81
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRodezPAU
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25