Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Rodez
Streaki - Rodez
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rodez — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Rodez — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Rodez — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Rodez — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Rodez — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rodez — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Rodez — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Rodez — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Rodez — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Rodez — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Rodez — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Rodez — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Rodez — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Rodez — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Rodez — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Grenoble
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Grenoble — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grenoble — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grenoble — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grenoble — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grenoble — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grenoble — poniżej 5.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Grenoble — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- Grenoble — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Grenoble — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Grenoble — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Grenoble — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Grenoble — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Grenoble — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Grenoble — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Grenoble — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Rodez
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rodez — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 57 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rodez — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Grenoble
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Grenoble — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — poniżej 5.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Grenoble — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 22 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rodez jest o 150% lepsza niż Grenoble pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rodez | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Posiadanie piłki | 44% | 39% | 42% |
Śr. strzały/mecz | 12.90 | 10.88 | 12.00 |
Śr. faule/mecz | 13.20 | 13.50 | 13.33 |
| Grenoble | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.70 | 2.10 |
Strzelone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Posiadanie piłki | 44% | 39% | 41% |
Śr. strzały/mecz | 10.10 | 7.10 | 8.60 |
Śr. faule/mecz | 13.50 | 13.70 | 13.60 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs PAU2-2
- 22.08.2026Wvs Nantes5-2
- 14.08.2026Lvs Annecy0-2
- 08.08.2026Wvs Laval3-1
- 01.08.2026Lvs Montpellier2-4
- 15.05.2026Dvs Saint Etienne0-0
- 12.05.2026Wvs RED Star FC 933-2
- 09.05.2026Wvs Annecy2-1
- 02.05.2026Wvs Saint Etienne2-1
- 24.04.2026Dvs Laval0-0
- 28.08.2026Wvs Laval3-0
- 22.08.2026Lvs Saint Etienne0-4
- 14.08.2026Dvs Metz0-0
- 08.08.2026Lvs Dunkerque2-4
- 09.05.2026Wvs Estac Troyes1-0
- 02.05.2026Wvs Dunkerque1-0
- 25.04.2026Dvs Le Mans1-1
- 17.04.2026Lvs Montpellier1-2
- 10.04.2026Dvs Guingamp1-1
- 03.04.2026Dvs Clermont Foot2-2
Progi bramkowe
| Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rodez notuje o 10% wyższy wynik niż Grenoble pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.37 (38/40) | 9.83 (18/20) | 8.95 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (31/38) | 89% (16/18) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 71% (27/38) | 78% (14/18) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 50% (19/38) | 61% (11/18) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 45% (17/38) | 56% (10/18) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 42% (16/38) | 56% (10/18) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 29% (11/38) | 28% (5/18) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/38) | 11% (2/18) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/38) | 6% (1/18) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/38) | 6% (1/18) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.58 | 4.80 | 2.35 |
More Corners Than Opponent | 28% (11/40) | 50% (10/20) | 5% (1/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 85% (17/20) | 40% (8/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 70% (14/20) | 25% (5/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 40% (8/20) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 143 | 96 | 47 |
| Ogółem | Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.67 | 4.75 | 6.60 |
More Corners Than Opponent | 28% (11/40) | 50% (10/20) | 5% (1/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Against | 78% (31/40) | 60% (12/20) | 95% (19/20) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Against | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 227 | 95 | 132 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.92 (40/40) | 3.90 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 157 | 78 | 79 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rodez | Grenoble | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

