Football Stats
Herb Le Mans
Le MansŚr. pkt/mecz 1.65
Francja / Ligue 113 września 2026 17:15
Herb Lens
LensŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Le Mans

0W — Le Mans0D1W — Lens

Streaki - Le Mans

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Le Mans — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Le Mans — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Le Mans — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Le Mans — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Le Mans — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Le Mans — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Le Mans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Le Mans — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Le Mans — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Le Mans — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Le Mans — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Le Mans — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Le Mans — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Le Mans — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Le Mans — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lens — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lens — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lens — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lens — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lens — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lens — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Lens — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Lens — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Lens — ma więcej rożnych niż przeciwnik (17/20, 85%)
  • Lens — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lens — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lens — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Lens — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lens — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lens — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lens — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Le Mans

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Le Mans — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — powyżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Mans — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Lens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lens — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lens — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.07Herb Le MansLe Mans12Herb LensLens

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lens jest o 38% lepsza niż Le Mans pod względem odsetku wygranych meczów.

Le MansDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.90
3.60
2.75
Strzelone
1.40
1.80
1.60
Stracone
0.50
1.80
1.15
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
12.00
10.44
11.26
Śr. faule/mecz
17.20
16.33
16.79
LensDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
4.20
3.80
4.00
Strzelone
2.90
2.20
2.55
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
55%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
21.00
16.60
18.68
Śr. faule/mecz
11.56
11.00
11.26

Ostatnie 10 meczów

Lens jest o +57% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Le Mans u siebie
2.20 gola/mecz
Lens na wyjeździe

Progi bramkowe

Le MansLens
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lens notuje o 30% wyższy wynik niż Le Mans pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLe MansLens
Match Corners AVG
9.97 (38/40)
8.68 (19/20)
11.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
76% (29/38)
68% (13/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
63% (12/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
58% (11/19)
74% (14/19)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
47% (9/19)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
34% (13/38)
26% (5/19)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
24% (9/38)
16% (3/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
24% (9/38)
16% (3/19)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
11% (2/19)
26% (5/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
5% (1/19)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLe MansLens
Corners Earned Match
5.90
4.80
7.00
More Corners Than Opponent
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 5.5 Corners Earned
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
5% (1/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
236
96
140

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemLe MansLens
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
4.25 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
172
85
87
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Lens jest o 70% lepsza niż Le Mans pod względem strzałów na mecz.

OgółemLe MansLens
Strzały / mecz
12.33
10.00
17.00
Strzały celne / mecz
5.67
5.00
7.00
Strzały niecelne / mecz
4.00
3.00
6.00
Skuteczność strzałów
13.5%
20.0%
5.9%
Strzały na gola
7.40
5.00
17.00
Strzały celne na gola
3.40
2.50
7.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemLe MansLens
Match Offsides AVG
5.33
5.00
6.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lens jest o 57% lepsza niż Le Mans pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLe MansLens
xG (For)
2.19
1.84
2.89
xGA (Against)
1.99
2.16
1.66
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLe MansLens
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Under 2.5
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Under 3.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 4.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Monaco220063.00
2Paris FC211042.00
3Lille211042.00
4Lyon211042.00
5Rennes211042.00
6Estac Troyes211042.00
7Lens210131.50
8Marseille210131.50
9Angers210131.50
10Strasbourg210131.50
13Le Mans201110.50
14Lorient201110.50
15Le Havre201110.50
16Toulouse201110.50
17Nice201110.50
18Auxerre200200.00