Football Stats
Herb Pogon Szczecin
Pogon SzczecinŚr. pkt/mecz 1.40
Poland / Ekstraklasa8 sierpnia 2026 17:30
Herb Motor Lublin
Motor LublinŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Pogon Szczecin

Streaki - Pogon Szczecin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pogon Szczecin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pogon Szczecin — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Pogon Szczecin — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Motor Lublin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Motor Lublin — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Motor Lublin — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Pogon Szczecin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pogon Szczecin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Motor Lublin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin31Herb Motor LublinMotor Lublin
01.02Herb Motor LublinMotor Lublin21Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin
26.07Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin41Herb Motor LublinMotor Lublin
14.05Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin30Herb Motor LublinMotor Lublin
02.11Herb Motor LublinMotor Lublin42Herb Pogon SzczecinPogon Szczecin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pogon Szczecin jest o 33% lepsza niż Motor Lublin pod względem odsetku wygranych meczów.

Pogon SzczecinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.30
2.25
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.00
1.20
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
51%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
13.90
12.50
13.20
Śr. faule/mecz
12.30
13.40
12.85
Motor LublinDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
52%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
11.00
12.30
11.65
Śr. faule/mecz
11.90
14.70
13.30

Ostatnie 10 meczów

Motor Lublin jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Pogon Szczecin u siebie
1.40 gola/mecz
Motor Lublin na wyjeździe

Progi bramkowe

Pogon SzczecinMotor Lublin
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
Match Corners AVG
10.10 (40/40)
10.20 (20/20)
10.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 8.5 Corners
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
Corners Earned Match
5.65
5.50
5.80
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
226
110
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Motor Lublin notuje o 24% wyższy wynik niż Pogon Szczecin pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.20 (20/20)
5.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
188
84
104
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Motor Lublin jest o 29% lepsza niż Pogon Szczecin pod względem strzałów na mecz.

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
Strzały / mecz
13.18
11.40
14.67
Strzały celne / mecz
4.27
4.80
3.83
Strzały niecelne / mecz
6.00
4.80
7.00
Skuteczność strzałów
9.0%
12.3%
6.8%
Strzały na gola
11.15
8.14
14.67
Strzały celne na gola
3.62
3.43
3.83
Strzały Over 10.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
55% (6/11)
40% (2/5)
67% (4/6)
Strzały Over 12.5
55% (6/11)
40% (2/5)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
45% (5/11)
20% (1/5)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
45% (5/11)
20% (1/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 3.5
73% (8/11)
80% (4/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
55% (6/11)
60% (3/5)
50% (3/6)
Strzały celne Over 5.5
27% (3/11)
40% (2/5)
17% (1/6)
Strzały celne Over 6.5
18% (2/11)
20% (1/5)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
Match Offsides AVG
2.64
3.20
2.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (5/5)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
73% (8/11)
80% (4/5)
67% (4/6)
Match Offsides Over 2.5 %
45% (5/11)
60% (3/5)
33% (2/6)
Match Offsides Over 3.5 %
27% (3/11)
40% (2/5)
17% (1/6)
Team Offsides AVG
1.64
1.60
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
82% (9/11)
100% (5/5)
67% (4/6)
Team Offsides Over 1.5 %
55% (6/11)
40% (2/5)
67% (4/6)
Team Offsides Over 2.5 %
27% (3/11)
20% (1/5)
33% (2/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Motor Lublin jest o 27% lepsza niż Pogon Szczecin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
xG (For)
1.39
1.21
1.53
xGA (Against)
1.49
1.43
1.54
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPogon SzczecinMotor Lublin
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80