Football Stats
Herb Lech Poznan
Flaga PolandLech Poznan
2. miejsce w tabeli Ekstraklasa

2026/27 Lech Poznan — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R1
P0
Gz8
Gs3
RB+5
Śr. pkt2.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lech Poznan — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lech Poznan — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lech Poznan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lech Poznan — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lech Poznan — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lech Poznan — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lech Poznan — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Widzew Łódź23Herb Lech PoznanLech Poznan
27.08FC Thun22Herb Lech PoznanLech Poznan
20.08Herb Lech PoznanLech Poznan70FC Thun
14.08KI Klaksvik05Herb Lech PoznanLech Poznan
09.08Herb Lech PoznanLech Poznan30Piast Gliwice
06.08Herb Lech PoznanLech Poznan10KI Klaksvik
01.08Wieczysta Kraków12Herb Lech PoznanLech Poznan
29.07Herb Lech PoznanLech Poznan03Aarhus
25.07Herb Lech PoznanLech Poznan00Cracovia Krakow
21.07Aarhus14Herb Lech PoznanLech Poznan

Lech Poznan — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 50% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
2.00
3.50
Strzelone
1.30
1.20
2.50
Stracone
0.20
0.80
1.00
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
20.13
Śr. faule/mecz
10.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
1.80
1.50
3.30
Strzelone
1.40
1.00
2.40
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
17.67
Śr. faule/mecz
11.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
18.00
18.50
17.50
Strzały celne / mecz
7.50
7.00
8.00
Strzały niecelne / mecz
5.75
6.00
5.50
Skuteczność strzałów
11.1%
8.1%
14.3%
Strzały na gola
9.00
12.33
7.00
Strzały celne na gola
3.75
4.67
3.20
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
2.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.77
1.77
1.76
xGA (Against)
0.92
0.95
0.90
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 24% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.00 (20/20)
12.20 (10/10)
9.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.45
7.10
5.80
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Corners Earned
129
71
58

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.40 (20/20)
4.20 (10/10)
4.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
88
42
46
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Lech Poznan

Wynik meczu

0-0
1 (25%)
2-1
1 (25%)
3-0
1 (25%)
3-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
2-0
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Lech Poznan

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
0
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
2
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ekstraklasa.

Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80