Football Stats
Herb Korona Kielce
Korona KielceŚr. pkt/mecz 1.20
Poland / Ekstraklasa22 sierpnia 2026 14:45
Herb Motor Lublin
Motor LublinŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Korona Kielce

Streaki - Korona Kielce

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Korona Kielce — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Korona Kielce — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Korona Kielce — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Korona Kielce — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Korona Kielce — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Korona Kielce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Korona Kielce — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Korona Kielce — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Korona Kielce — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Korona Kielce — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Motor Lublin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Motor Lublin — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Motor Lublin — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Motor Lublin — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Korona Kielce

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Korona Kielce — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Korona Kielce — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Korona Kielce — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Korona Kielce — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Korona Kielce — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Korona Kielce — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Korona Kielce — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Motor Lublin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Motor Lublin — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Korona KielceKorona Kielce11Herb Motor LublinMotor Lublin
28.02Herb Motor LublinMotor Lublin20Herb Korona KielceKorona Kielce
23.08Herb Korona KielceKorona Kielce20Herb Motor LublinMotor Lublin
09.02Herb Korona KielceKorona Kielce10Herb Motor LublinMotor Lublin
04.08Herb Motor LublinMotor Lublin11Herb Korona KielceKorona Kielce

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Motor Lublin jest o 17% lepsza niż Korona Kielce pod względem odsetku wygranych meczów.

Korona KielceDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
51%
43%
47%
Śr. strzały/mecz
15.40
12.67
14.11
Śr. faule/mecz
14.30
13.11
13.74
Motor LublinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.60
3.00
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
1.10
2.10
1.60
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
51%
50%
51%
Śr. strzały/mecz
11.00
12.60
11.80
Śr. faule/mecz
12.00
13.80
12.90

Ostatnie 10 meczów

Motor Lublin jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Korona Kielce u siebie
1.50 gola/mecz
Motor Lublin na wyjeździe

Progi bramkowe

Korona KielceMotor Lublin
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
0% (0/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKorona KielceMotor Lublin
Match Corners AVG
9.15 (39/40)
9.00 (19/20)
9.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
79% (15/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
79% (31/39)
79% (15/19)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
56% (22/39)
47% (9/19)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
44% (17/39)
42% (8/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
37% (7/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
21% (4/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
0% (0/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKorona KielceMotor Lublin
Corners Earned Match
5.42
5.55
5.30
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
217
111
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Motor Lublin notuje o 21% wyższy wynik niż Korona Kielce pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKorona KielceMotor Lublin
Match Cards AVG
4.65 (40/40)
4.20 (20/20)
5.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
60% (12/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
186
84
102
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Motor Lublin jest o 11% lepsza niż Korona Kielce pod względem strzałów na mecz.

OgółemKorona KielceMotor Lublin
Strzały / mecz
14.10
13.25
14.67
Strzały celne / mecz
3.40
2.75
3.83
Strzały niecelne / mecz
6.60
6.00
7.00
Skuteczność strzałów
7.1%
7.5%
6.8%
Strzały na gola
14.10
13.25
14.67
Strzały celne na gola
3.40
2.75
3.83
Strzały Over 10.5
80% (8/10)
75% (3/4)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
70% (7/10)
75% (3/4)
67% (4/6)
Strzały Over 12.5
70% (7/10)
75% (3/4)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
50% (5/10)
25% (1/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 3.5
50% (5/10)
25% (1/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
30% (3/10)
0% (0/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 5.5
10% (1/10)
0% (0/4)
17% (1/6)
Strzały celne Over 6.5
10% (1/10)
0% (0/4)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Motor Lublin notuje o 150% wyższy wynik niż Korona Kielce pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemKorona KielceMotor Lublin
Match Offsides AVG
2.00
1.67
2.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (3/3)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (6/9)
67% (2/3)
67% (4/6)
Match Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
0% (0/3)
33% (2/6)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/3)
17% (1/6)
Team Offsides AVG
1.33
0.67
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
67% (6/9)
67% (2/3)
67% (4/6)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
0% (0/3)
67% (4/6)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
0% (0/3)
33% (2/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Motor Lublin jest o 110% lepsza niż Korona Kielce pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemKorona KielceMotor Lublin
xG (For)
1.21
0.73
1.53
xGA (Against)
1.38
1.15
1.54
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKorona KielceMotor Lublin
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
78% (31/40)
95% (19/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80