Football Stats
Herb Motor Lublin
Motor LublinŚr. pkt/mecz 1.35
Poland / Ekstraklasa5 września 2026 20:15
Herb Legia Warszawa
Legia WarszawaŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Motor Lublin

Streaki - Motor Lublin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Motor Lublin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Motor Lublin — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)

Streaki - Legia Warszawa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Legia Warszawa — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Legia Warszawa — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Legia Warszawa — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Legia Warszawa — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Motor Lublin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Serie - Legia Warszawa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Legia Warszawa — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Motor LublinMotor Lublin30Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
23.05Herb Legia WarszawaLegia Warszawa40Herb Motor LublinMotor Lublin
01.12Herb Motor LublinMotor Lublin11Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
10.03Herb Motor LublinMotor Lublin33Herb Legia WarszawaLegia Warszawa
01.09Herb Legia WarszawaLegia Warszawa52Herb Motor LublinMotor Lublin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Legia Warszawa jest o 57% lepsza niż Motor Lublin pod względem odsetku wygranych meczów.

Motor LublinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
3.30
2.70
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
50%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
11.89
12.30
12.11
Śr. faule/mecz
12.00
13.30
12.68
Legia WarszawaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
2.40
2.50
Strzelone
2.10
1.10
1.60
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
57%
42%
49%
Śr. strzały/mecz
16.88
11.13
14.00
Śr. faule/mecz
14.00
15.00
14.50

Ostatnie 10 meczów

Motor Lublin jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Motor Lublin u siebie
1.10 gola/mecz
Legia Warszawa na wyjeździe

Progi bramkowe

Motor LublinLegia Warszawa
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
Match Corners AVG
9.06 (35/40)
9.21 (19/20)
8.88 (16/20)
Over 6.5 Corners
83% (29/35)
79% (15/19)
88% (14/16)
Over 7.5 Corners
71% (25/35)
79% (15/19)
63% (10/16)
Over 8.5 Corners
57% (20/35)
63% (12/19)
50% (8/16)
Over 9.5 Corners
43% (15/35)
47% (9/19)
38% (6/16)
Over 10.5 Corners
29% (10/35)
32% (6/19)
25% (4/16)
Over 11.5 Corners
14% (5/35)
16% (3/19)
13% (2/16)
Over 12.5 Corners
11% (4/35)
11% (2/19)
13% (2/16)
Over 13.5 Corners
6% (2/35)
5% (1/19)
6% (1/16)
Over 14.5 Corners
3% (1/35)
5% (1/19)
0% (0/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
Corners Earned Match
5.72
5.15
6.30
More Corners Than Opponent
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Corners Earned
229
103
126

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Motor Lublin notuje o 30% wyższy wynik niż Legia Warszawa pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
5.15 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
182
103
79
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Legia Warszawa jest o 20% lepsza niż Motor Lublin pod względem strzałów na mecz.

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
Strzały / mecz
16.00
14.67
17.60
Strzały celne / mecz
4.45
3.83
5.20
Strzały niecelne / mecz
7.09
7.00
7.20
Skuteczność strzałów
9.7%
6.8%
12.5%
Strzały na gola
10.35
14.67
8.00
Strzały celne na gola
2.88
3.83
2.36
Strzały Over 10.5
82% (9/11)
83% (5/6)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
73% (8/11)
67% (4/6)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
73% (8/11)
67% (4/6)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
73% (8/11)
67% (4/6)
80% (4/5)
Strzały Over 14.5
73% (8/11)
67% (4/6)
80% (4/5)
Strzały celne Over 3.5
64% (7/11)
67% (4/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
55% (6/11)
50% (3/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
36% (4/11)
17% (1/6)
60% (3/5)
Strzały celne Over 6.5
36% (4/11)
17% (1/6)
60% (3/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Legia Warszawa notuje o 20% wyższy wynik niż Motor Lublin pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
Match Offsides AVG
2.70
2.17
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (8/10)
67% (4/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (5/10)
33% (2/6)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
30% (3/10)
17% (1/6)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.80
1.67
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
80% (8/10)
67% (4/6)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (6/10)
67% (4/6)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
30% (3/10)
33% (2/6)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Legia Warszawa jest o 10% lepsza niż Motor Lublin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
xG (For)
1.60
1.53
1.68
xGA (Against)
1.28
1.54
0.97
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMotor LublinLegia Warszawa
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80