Football Stats
Herb Raków Częstochowa
Raków CzęstochowaŚr. pkt/mecz 1.50
Poland / Ekstraklasa12 września 2026 18:00
Herb Motor Lublin
Motor LublinŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Raków Częstochowa

Streaki - Raków Częstochowa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Raków Częstochowa — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Motor Lublin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Motor Lublin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Motor Lublin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Motor Lublin — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Motor Lublin — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Raków Częstochowa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raków Częstochowa — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 12.5 rożnych w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Motor Lublin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Motor Lublin — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb Motor LublinMotor Lublin11Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
05.10Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa20Herb Motor LublinMotor Lublin
07.12Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa22Herb Motor LublinMotor Lublin
21.07Herb Motor LublinMotor Lublin02Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Raków Częstochowa jest o 14% lepsza niż Motor Lublin pod względem odsetku wygranych meczów.

Raków CzęstochowaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
2.90
3.05
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.40
1.20
1.30
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
49%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
14.63
13.79
Śr. faule/mecz
10.22
9.50
9.88
Motor LublinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
3.30
2.70
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
50%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
11.89
12.30
12.11
Śr. faule/mecz
12.00
13.30
12.68

Ostatnie 10 meczów

Raków Częstochowa jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Raków Częstochowa u siebie
1.50 gola/mecz
Motor Lublin na wyjeździe

Progi bramkowe

Raków CzęstochowaMotor Lublin
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
Match Corners AVG
9.22 (36/40)
9.24 (17/20)
9.21 (19/20)
Over 6.5 Corners
83% (30/36)
88% (15/17)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
81% (29/36)
82% (14/17)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
69% (25/36)
76% (13/17)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
44% (16/36)
41% (7/17)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
28% (10/36)
24% (4/17)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
17% (6/36)
18% (3/17)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
6% (2/36)
0% (0/17)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
3% (1/36)
0% (0/17)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/36)
0% (0/17)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
Corners Earned Match
4.53
3.90
5.15
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
181
78
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Motor Lublin notuje o 21% wyższy wynik niż Raków Częstochowa pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.25 (20/20)
5.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Total Cards
188
85
103
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
Strzały / mecz
14.90
15.25
14.67
Strzały celne / mecz
3.80
3.75
3.83
Strzały niecelne / mecz
7.10
7.25
7.00
Skuteczność strzałów
7.4%
8.2%
6.8%
Strzały na gola
13.55
12.20
14.67
Strzały celne na gola
3.45
3.00
3.83
Strzały Over 10.5
90% (9/10)
100% (4/4)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
80% (8/10)
100% (4/4)
67% (4/6)
Strzały Over 12.5
80% (8/10)
100% (4/4)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
70% (7/10)
75% (3/4)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
40% (4/10)
25% (1/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 5.5
10% (1/10)
0% (0/4)
17% (1/6)
Strzały celne Over 6.5
10% (1/10)
0% (0/4)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Motor Lublin notuje o 25% wyższy wynik niż Raków Częstochowa pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
Match Offsides AVG
2.33
2.67
2.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (3/3)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
100% (3/3)
67% (4/6)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
67% (2/3)
33% (2/6)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/3)
17% (1/6)
Team Offsides AVG
1.56
1.33
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
67% (6/9)
67% (2/3)
67% (4/6)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (6/9)
67% (2/3)
67% (4/6)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
0% (0/3)
33% (2/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Raków Częstochowa jest o 7% lepsza niż Motor Lublin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
xG (For)
1.57
1.64
1.53
xGA (Against)
1.88
2.38
1.54
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRaków CzęstochowaMotor Lublin
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80