Football Stats
Herb Tokyo Verdy
Tokyo VerdyŚr. pkt/mecz 1.30
Japonia / J1 League9 sierpnia 2026 11:00
Herb Kawasaki Frontale
Kawasaki FrontaleŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Tokyo Verdy

Streaki - Tokyo Verdy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tokyo Verdy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Tokyo Verdy — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Tokyo Verdy — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Tokyo Verdy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Tokyo Verdy — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tokyo Verdy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Tokyo Verdy — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tokyo Verdy — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Kawasaki Frontale

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kawasaki Frontale — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 39.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 kartek (10/10, 100%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Tokyo Verdy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tokyo Verdy — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — poniżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokyo Verdy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Kawasaki Frontale

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kawasaki Frontale — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy11Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
06.05Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale10Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy
18.03Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy02Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
29.06Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy10Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
20.04Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale00Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy
30.11Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy45Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
20.04Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale00Herb Tokyo VerdyTokyo Verdy

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Tokyo VerdyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
43%
42%
42%
Śr. strzały/mecz
11.70
8.60
10.15
Śr. faule/mecz
10.80
12.40
11.60
Kawasaki FrontaleDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
2.00
2.70
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.90
1.10
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
56%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
12.10
11.30
11.70
Śr. faule/mecz
8.70
7.70
8.20

Ostatnie 10 meczów

Tokyo Verdy jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Tokyo Verdy u siebie
0.90 gola/mecz
Kawasaki Frontale na wyjeździe

Progi bramkowe

Tokyo VerdyKawasaki Frontale
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemTokyo VerdyKawasaki Frontale
Match Corners AVG
9.45 (40/40)
9.30 (20/20)
9.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTokyo VerdyKawasaki Frontale
Corners Earned Match
4.45
4.50
4.40
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
178
90
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tokyo Verdy notuje o 26% wyższy wynik niż Kawasaki Frontale pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTokyo VerdyKawasaki Frontale
Match Cards AVG
2.65 (40/40)
2.95 (20/20)
2.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Cards
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 3.5 Cards
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 4.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
106
59
47
Highest in a Match
5
5
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTokyo VerdyKawasaki Frontale
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00