Football Stats
Herb Vissel Kobe
Vissel KobeŚr. pkt/mecz 1.90
Japonia / J1 League15 sierpnia 2026 12:00
Herb FC Tokyo
FC TokyoŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Vissel Kobe

3W — Vissel Kobe3D4W — FC Tokyo

Streaki - Vissel Kobe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vissel Kobe — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Vissel Kobe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vissel Kobe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vissel Kobe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Vissel Kobe — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vissel Kobe — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Vissel Kobe — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Vissel Kobe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Vissel Kobe — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vissel Kobe — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - FC Tokyo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Tokyo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Tokyo — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Tokyo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Tokyo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Tokyo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Tokyo — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FC Tokyo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Tokyo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Tokyo — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FC Tokyo — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Tokyo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Tokyo — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Tokyo — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Vissel Kobe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vissel Kobe — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vissel Kobe — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vissel Kobe — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Vissel Kobe — powyżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vissel Kobe — poniżej 4.5 kartek w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Vissel Kobe — poniżej 4.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Vissel Kobe — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - FC Tokyo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Tokyo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — powyżej 6.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — poniżej 3.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tokyo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Vissel KobeVissel Kobe22Herb FC TokyoFC Tokyo
30.11Herb Vissel KobeVissel Kobe00Herb FC TokyoFC Tokyo
10.05Herb FC TokyoFC Tokyo10Herb Vissel KobeVissel Kobe
18.10Herb Vissel KobeVissel Kobe02Herb FC TokyoFC Tokyo
09.03Herb FC TokyoFC Tokyo12Herb Vissel KobeVissel Kobe
26.08Herb FC TokyoFC Tokyo22Herb Vissel KobeVissel Kobe
27.05Herb Vissel KobeVissel Kobe32Herb FC TokyoFC Tokyo
14.09Herb Vissel KobeVissel Kobe21Herb FC TokyoFC Tokyo
06.04Herb FC TokyoFC Tokyo31Herb Vissel KobeVissel Kobe
28.08Herb Vissel KobeVissel Kobe01Herb FC TokyoFC Tokyo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vissel Kobe jest o 22% lepsza niż FC Tokyo pod względem odsetku wygranych meczów.

Vissel KobeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.60
2.70
Strzelone
1.90
1.30
1.60
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
56%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
14.80
11.78
13.37
Śr. faule/mecz
7.90
8.56
8.21
FC TokyoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
2.40
2.80
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.70
0.80
1.25
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
15.89
15.00
15.42
Śr. faule/mecz
11.33
11.10
11.21

Ostatnie 10 meczów

Vissel Kobe jest o +19% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Vissel Kobe u siebie
1.60 gola/mecz
FC Tokyo na wyjeździe

Progi bramkowe

Vissel KobeFC Tokyo
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Vissel Kobe notuje o 8% wyższy wynik niż FC Tokyo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVissel KobeFC Tokyo
Match Corners AVG
9.32 (38/40)
9.68 (19/20)
8.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
89% (17/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
74% (14/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
53% (20/38)
63% (12/19)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
32% (12/38)
42% (8/19)
21% (4/19)
Over 10.5 Corners
26% (10/38)
32% (6/19)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
24% (9/38)
26% (5/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
21% (4/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
16% (3/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
11% (2/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVissel KobeFC Tokyo
Corners Earned Match
5.15
5.05
5.25
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
206
101
105

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVissel KobeFC Tokyo
Match Cards AVG
2.77 (40/40)
2.85 (20/20)
2.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 4.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 5.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
111
57
54
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVissel KobeFC Tokyo
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00