Football Stats
Herb FC Thun
FC ThunŚr. pkt/mecz 1.15
Szwajcaria / Super League12 września 2026 18:00
Herb Grasshoppers
GrasshoppersŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Thun

3W — FC Thun4D3W — Grasshoppers

Streaki - FC Thun

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Thun — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Thun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Thun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Thun — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Thun — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC Thun — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Thun — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Thun — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Thun — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Thun — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Grasshoppers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Grasshoppers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - FC Thun

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Thun — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Grasshoppers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Grasshoppers — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb FC ThunFC Thun51Herb GrasshoppersGrasshoppers
18.01Herb GrasshoppersGrasshoppers13Herb FC ThunFC Thun
30.08Herb FC ThunFC Thun11Herb GrasshoppersGrasshoppers
31.05Herb FC ThunFC Thun12Herb GrasshoppersGrasshoppers
26.05Herb GrasshoppersGrasshoppers11Herb FC ThunFC Thun
23.04Herb GrasshoppersGrasshoppers31Herb FC ThunFC Thun
12.02Herb FC ThunFC Thun02Herb GrasshoppersGrasshoppers
11.12Herb FC ThunFC Thun31Herb GrasshoppersGrasshoppers
02.11Herb GrasshoppersGrasshoppers11Herb FC ThunFC Thun
20.04Herb GrasshoppersGrasshoppers11Herb FC ThunFC Thun

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Thun jest o 50% lepsza niż Grasshoppers pod względem odsetku wygranych meczów.

FC ThunDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
4.40
4.20
4.30
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
2.30
2.70
2.50
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
44%
42%
43%
Śr. strzały/mecz
14.25
12.88
13.56
Śr. faule/mecz
16.10
15.44
15.79
GrasshoppersDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
3.30
3.25
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
2.10
2.20
2.15
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
46%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
13.20
11.90
12.55
Śr. faule/mecz
12.40
15.40
13.90

Ostatnie 10 meczów

FC Thun jest o +91% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
FC Thun u siebie
1.10 gola/mecz
Grasshoppers na wyjeździe

Progi bramkowe

FC ThunGrasshoppers
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC ThunGrasshoppers
Match Corners AVG
10.77 (39/40)
10.74 (19/20)
10.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
89% (17/19)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
79% (31/39)
84% (16/19)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
72% (28/39)
68% (13/19)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
59% (23/39)
58% (11/19)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
51% (20/39)
47% (9/19)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
46% (18/39)
47% (9/19)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
36% (14/39)
32% (6/19)
40% (8/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/39)
21% (4/19)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC ThunGrasshoppers
Corners Earned Match
5.35
5.40
5.30
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Corners Earned
214
108
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC ThunGrasshoppers
Match Cards AVG
5.15 (40/40)
5.05 (20/20)
5.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Total Cards
206
101
105
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemFC ThunGrasshoppers
Strzały / mecz
12.63
12.50
12.75
Strzały celne / mecz
3.75
4.25
3.25
Strzały niecelne / mecz
5.25
5.00
5.50
Skuteczność strzałów
13.9%
18.0%
9.8%
Strzały na gola
7.21
5.56
10.20
Strzały celne na gola
2.14
1.89
2.60
Strzały Over 10.5
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Grasshoppers notuje o 100% wyższy wynik niż FC Thun pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFC ThunGrasshoppers
Match Offsides AVG
2.80
2.33
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.40
1.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Grasshoppers jest o 58% lepsza niż FC Thun pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFC ThunGrasshoppers
xG (For)
1.33
1.03
1.63
xGA (Against)
2.14
2.46
1.82
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC ThunGrasshoppers
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 3.5
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Under 4.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 5.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1BSC Young Boys6420142.33
2FC Lugano4400123.00
3FC Basel 18935311102.00
4FC ST. Gallen421171.75
5FC Sion420261.50
6FC Thun420261.50
7FC Zurich620461.00
8Lausanne512251.00
9FC Luzern512251.00
10Servette FC411241.00
11FC Vaduz510430.60
12Grasshoppers401310.25