Football Stats
Herb Kashiwa Reysol
Kashiwa ReysolŚr. pkt/mecz 1.45
Japonia / J1 League21 sierpnia 2026 12:00
Herb V-varen Nagasaki
V-varen NagasakiŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Kashiwa Reysol

Streaki - Kashiwa Reysol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kashiwa Reysol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kashiwa Reysol — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kashiwa Reysol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kashiwa Reysol — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kashiwa Reysol — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Kashiwa Reysol — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kashiwa Reysol — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Kashiwa Reysol — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Kashiwa Reysol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Kashiwa Reysol — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Kashiwa Reysol — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kashiwa Reysol — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - V-varen Nagasaki

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • V-varen Nagasaki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • V-varen Nagasaki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • V-varen Nagasaki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • V-varen Nagasaki — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • V-varen Nagasaki — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • V-varen Nagasaki — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • V-varen Nagasaki — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • V-varen Nagasaki — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • V-varen Nagasaki — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • V-varen Nagasaki — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • V-varen Nagasaki — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • V-varen Nagasaki — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • V-varen Nagasaki — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • V-varen Nagasaki — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Kashiwa Reysol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kashiwa Reysol — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kashiwa Reysol — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kashiwa Reysol — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kashiwa Reysol — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kashiwa Reysol — poniżej 6.5 kartek w 99 meczach z rzędu
  • 🔥 Kashiwa Reysol — poniżej 6.5 kartek łącznie w 99 meczach z rzędu
  • 🔥 Kashiwa Reysol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - V-varen Nagasaki

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 V-varen Nagasaki — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 V-varen Nagasaki — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 4.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 4.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 V-varen Nagasaki — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb Kashiwa ReysolKashiwa Reysol42Herb V-varen NagasakiV-varen Nagasaki
17.08Herb V-varen NagasakiV-varen Nagasaki12Herb Kashiwa ReysolKashiwa Reysol
03.04Herb Kashiwa ReysolKashiwa Reysol30Herb V-varen NagasakiV-varen Nagasaki
25.08Herb Kashiwa ReysolKashiwa Reysol51Herb V-varen NagasakiV-varen Nagasaki
22.04Herb V-varen NagasakiV-varen Nagasaki10Herb Kashiwa ReysolKashiwa Reysol

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Kashiwa ReysolDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
54%
56%
55%
Śr. strzały/mecz
12.20
12.11
12.16
Śr. faule/mecz
7.80
8.00
7.89
V-varen NagasakiDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
47%
44%
46%
Śr. strzały/mecz
13.30
8.50
10.90
Śr. faule/mecz
9.00
10.30
9.65

Ostatnie 10 meczów

Kashiwa Reysol jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Kashiwa Reysol u siebie
1.10 gola/mecz
V-varen Nagasaki na wyjeździe

Progi bramkowe

Kashiwa ReysolV-varen Nagasaki
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKashiwa ReysolV-varen Nagasaki
Match Corners AVG
9.26 (39/40)
9.00 (19/20)
9.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
84% (16/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
74% (14/19)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
56% (22/39)
58% (11/19)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
46% (18/39)
42% (8/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
26% (5/19)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/39)
16% (3/19)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
16% (3/19)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
0% (0/19)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKashiwa ReysolV-varen Nagasaki
Corners Earned Match
4.38
4.75
4.00
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
175
95
80

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKashiwa ReysolV-varen Nagasaki
Match Cards AVG
2.55 (40/40)
2.55 (20/20)
2.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 4.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
102
51
51
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKashiwa ReysolV-varen Nagasaki
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00