Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kashima
Streaki - Kashima
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kashima — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Kashima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kashima — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kashima — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Kashima — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kashima — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Kashima — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Kashima — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Kashima — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kashima — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Avispa Fukuoka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Avispa Fukuoka — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 5.5 kartek (10/10, 100%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Avispa Fukuoka — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Avispa Fukuoka — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Kashima
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kashima — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 4.5 kartek w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Serie - Avispa Fukuoka
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Avispa Fukuoka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Avispa Fukuoka — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kashima jest o 200% lepsza niż Avispa Fukuoka pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kashima | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.20 | 2.60 |
Strzelone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
Stracone | 0.30 | 1.40 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 56% | 60% | 58% |
Śr. strzały/mecz | 13.50 | 12.60 | 13.05 |
Śr. faule/mecz | 10.70 | 9.20 | 9.95 |
| Avispa Fukuoka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 45% | 38% | 41% |
Śr. strzały/mecz | 14.22 | 9.20 | 11.58 |
Śr. faule/mecz | 12.78 | 11.90 | 12.32 |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Nagoya Grampus2-1
- 07.08.2026Wvs Yokohama F. Marinos4-3
- 06.06.2026Wvs Vissel Kobe2-0
- 30.05.2026Lvs Vissel Kobe0-5
- 23.05.2026Wvs FC Tokyo1-0
- 17.05.2026Wvs JEF United Chiba2-0
- 10.05.2026Dvs Yokohama F. Marinos1-1
- 06.05.2026Wvs Mito Hollyhock3-0
- 03.05.2026Dvs Machida Zelvia1-1
- 29.04.2026Lvs Tokyo Verdy1-2
- 15.08.2026Wvs Cerezo Osaka3-0
- 08.08.2026Lvs Vissel Kobe0-1
- 06.06.2026Wvs JEF United Chiba2-1
- 30.05.2026Dvs JEF United Chiba2-2
- 23.05.2026Lvs Vissel Kobe0-1
- 10.05.2026Dvs Shimizu S-pulse1-1
- 06.05.2026Dvs Kyoto Sanga1-1
- 03.05.2026Dvs Cerezo Osaka1-1
- 29.04.2026Dvs Sanfrecce Hiroshima2-2
- 25.04.2026Lvs Fagiano Okayama0-2
Progi bramkowe
| Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kashima notuje o 17% wyższy wynik niż Avispa Fukuoka pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.49 (39/40) | 10.20 (20/20) | 8.74 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (32/39) | 95% (19/20) | 68% (13/19) |
Over 7.5 Corners | 69% (27/39) | 80% (16/20) | 58% (11/19) |
Over 8.5 Corners | 62% (24/39) | 70% (14/20) | 53% (10/19) |
Over 9.5 Corners | 51% (20/39) | 60% (12/20) | 42% (8/19) |
Over 10.5 Corners | 28% (11/39) | 40% (8/20) | 16% (3/19) |
Over 11.5 Corners | 23% (9/39) | 30% (6/20) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/39) | 20% (4/20) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/39) | 15% (3/20) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 10% (4/39) | 10% (2/20) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.65 | 4.85 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 186 | 97 | 89 |
| Ogółem | Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.03 | 5.75 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 201 | 115 | 86 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Avispa Fukuoka notuje o 42% wyższy wynik niż Kashima pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.15 (40/40) | 2.60 (20/20) | 3.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 23% (9/40) | 5% (1/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 126 | 52 | 74 |
Highest in a Match | 6 | 5 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kashima | Avispa Fukuoka | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

