Football Stats
Herb Gamba Osaka
Gamba OsakaŚr. pkt/mecz 1.55
Japonia / J1 League29 sierpnia 2026 11:00
Herb Sanfrecce Hiroshima
Sanfrecce HiroshimaŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gamba Osaka

Streaki - Gamba Osaka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gamba Osaka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gamba Osaka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gamba Osaka — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gamba Osaka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gamba Osaka — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Gamba Osaka — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Gamba Osaka — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Gamba Osaka — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Sanfrecce Hiroshima

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sanfrecce Hiroshima — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sanfrecce Hiroshima — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sanfrecce Hiroshima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sanfrecce Hiroshima — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sanfrecce Hiroshima — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Gamba Osaka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gamba Osaka — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gamba Osaka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Gamba Osaka — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gamba Osaka — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Gamba Osaka — poniżej 5.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Gamba Osaka — poniżej 6.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu

Serie - Sanfrecce Hiroshima

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sanfrecce Hiroshima — poniżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Gamba OsakaGamba Osaka00Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
10.05Herb Gamba OsakaGamba Osaka01Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
14.03Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima20Herb Gamba OsakaGamba Osaka
16.08Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima10Herb Gamba OsakaGamba Osaka
11.05Herb Gamba OsakaGamba Osaka01Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
08.12Herb Gamba OsakaGamba Osaka31Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
30.03Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima11Herb Gamba OsakaGamba Osaka
25.11Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima30Herb Gamba OsakaGamba Osaka
12.03Herb Gamba OsakaGamba Osaka12Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
20.08Herb Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima52Herb Gamba OsakaGamba Osaka

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sanfrecce Hiroshima jest o 38% lepsza niż Gamba Osaka pod względem odsetku wygranych meczów.

Gamba OsakaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
3.30
3.25
Strzelone
2.00
1.80
1.90
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
57%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
13.89
11.67
12.78
Śr. faule/mecz
8.56
10.67
9.61
Sanfrecce HiroshimaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
2.00
1.70
1.85
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
57%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
16.89
15.70
16.26
Śr. faule/mecz
8.00
12.70
10.47

Ostatnie 10 meczów

Gamba Osaka jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Gamba Osaka u siebie
1.70 gola/mecz
Sanfrecce Hiroshima na wyjeździe

Progi bramkowe

Gamba OsakaSanfrecce Hiroshima
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Gamba Osaka notuje o 7% wyższy wynik niż Sanfrecce Hiroshima pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGamba OsakaSanfrecce Hiroshima
Match Corners AVG
8.43 (37/40)
8.72 (18/20)
8.16 (19/20)
Over 6.5 Corners
70% (26/37)
67% (12/18)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
57% (21/37)
56% (10/18)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
46% (17/37)
56% (10/18)
37% (7/19)
Over 9.5 Corners
35% (13/37)
44% (8/18)
26% (5/19)
Over 10.5 Corners
27% (10/37)
28% (5/18)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
19% (7/37)
17% (3/18)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
14% (5/37)
17% (3/18)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
14% (5/37)
17% (3/18)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
11% (2/18)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGamba OsakaSanfrecce Hiroshima
Corners Earned Match
4.92
4.25
5.60
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Corners Earned
197
85
112

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGamba OsakaSanfrecce Hiroshima
Match Cards AVG
2.88 (40/40)
2.85 (20/20)
2.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
115
57
58
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGamba OsakaSanfrecce Hiroshima
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00