Football Stats
Herb Urawa
UrawaŚr. pkt/mecz 1.10
Japonia / J1 League29 sierpnia 2026 12:00
Herb Yokohama F. Marinos
Yokohama F. MarinosŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Urawa

4W — Urawa2D4W — Yokohama F. Marinos

Streaki - Urawa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Urawa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Urawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Urawa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Urawa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Urawa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Urawa — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Urawa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Urawa — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Urawa — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Urawa — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Urawa — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Urawa — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Urawa — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Yokohama F. Marinos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yokohama F. Marinos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Yokohama F. Marinos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yokohama F. Marinos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yokohama F. Marinos — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yokohama F. Marinos — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Yokohama F. Marinos — poniżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Yokohama F. Marinos — poniżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Yokohama F. Marinos — poniżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Yokohama F. Marinos — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Yokohama F. Marinos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Yokohama F. Marinos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Yokohama F. Marinos — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Yokohama F. Marinos — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Urawa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Urawa — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — poniżej 5.5 kartek w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — poniżej 6.5 kartek łącznie w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Urawa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Yokohama F. Marinos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yokohama F. Marinos — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 12.5 rożnych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yokohama F. Marinos — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb UrawaUrawa32Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos
25.04Herb UrawaUrawa23Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos
21.02Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos02Herb UrawaUrawa
18.10Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos40Herb UrawaUrawa
20.04Herb UrawaUrawa31Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos
30.10Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos00Herb UrawaUrawa
06.05Herb UrawaUrawa21Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos
06.08Herb UrawaUrawa00Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos
25.02Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos20Herb UrawaUrawa
29.10Herb Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos41Herb UrawaUrawa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yokohama F. Marinos jest o 50% lepsza niż Urawa pod względem odsetku wygranych meczów.

UrawaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.90
2.75
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
56%
54%
55%
Śr. strzały/mecz
13.67
14.40
14.05
Śr. faule/mecz
9.56
11.10
10.37
Yokohama F. MarinosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
3.30
2.95
Strzelone
1.40
1.90
1.65
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
46%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
11.56
9.10
10.26
Śr. faule/mecz
10.78
11.10
10.95

Ostatnie 10 meczów

Yokohama F. Marinos jest o +46% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Urawa u siebie
1.90 gola/mecz
Yokohama F. Marinos na wyjeździe

Progi bramkowe

UrawaYokohama F. Marinos
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Urawa notuje o 15% wyższy wynik niż Yokohama F. Marinos pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUrawaYokohama F. Marinos
Match Corners AVG
9.05 (38/40)
9.68 (19/20)
8.42 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
95% (18/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
79% (30/38)
89% (17/19)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
68% (13/19)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
50% (19/38)
58% (11/19)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
34% (13/38)
42% (8/19)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
16% (3/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
5% (2/38)
11% (2/19)
0% (0/19)
Over 13.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUrawaYokohama F. Marinos
Corners Earned Match
4.28
4.85
3.70
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
171
97
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Urawa notuje o 8% wyższy wynik niż Yokohama F. Marinos pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUrawaYokohama F. Marinos
Match Cards AVG
2.50 (40/40)
2.60 (20/20)
2.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 3.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 4.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
100
52
48
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUrawaYokohama F. Marinos
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00