Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kashima
Streaki - Kashima
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kashima — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kashima — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Kashima — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Kashima — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Kashima — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kashima — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Kashima — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Kashima — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Kashima — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kashima — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kashima — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Kashima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Urawa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Urawa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Urawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Urawa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Urawa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Urawa — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Urawa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Urawa — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Urawa — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Urawa — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Urawa — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Urawa — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Urawa — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Urawa — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Kashima
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kashima — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 4.5 kartek w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Kashima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Urawa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Urawa — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Urawa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kashima jest o 114% lepsza niż Urawa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kashima | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.90 | 2.65 |
Strzelone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Stracone | 0.50 | 1.20 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 57% | 61% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 13.89 | 13.80 | 13.84 |
Śr. faule/mecz | 10.33 | 9.30 | 9.79 |
| Urawa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.90 | 2.90 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 56% | 54% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 14.33 | 14.40 | 14.37 |
Śr. faule/mecz | 10.78 | 11.10 | 10.95 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Tokyo Verdy2-0
- 26.08.2026Wvs Suzuka Unlimited3-0
- 22.08.2026Wvs Avispa Fukuoka3-2
- 15.08.2026Wvs Nagoya Grampus2-1
- 07.08.2026Wvs Yokohama F. Marinos4-3
- 06.06.2026Wvs Vissel Kobe2-0
- 30.05.2026Lvs Vissel Kobe0-5
- 23.05.2026Wvs FC Tokyo1-0
- 17.05.2026Wvs JEF United Chiba2-0
- 10.05.2026Dvs Yokohama F. Marinos1-1
- 29.08.2026Wvs Yokohama F. Marinos3-2
- 26.08.2026Wvs Yamanashi Gakuin3-0
- 23.08.2026Lvs Machida Zelvia1-3
- 15.08.2026Lvs Sanfrecce Hiroshima1-4
- 07.08.2026Lvs Gamba Osaka3-4
- 06.06.2026Lvs Fagiano Okayama0-2
- 31.05.2026Dvs Fagiano Okayama1-1
- 22.05.2026Lvs Machida Zelvia0-1
- 16.05.2026Dvs FC Tokyo0-0
- 09.05.2026Wvs Mito Hollyhock4-1
Progi bramkowe
| Kashima | Urawa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Kashima | Urawa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Kashima | Urawa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Kashima | Urawa | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.76 (38/40) | 10.05 (19/20) | 9.47 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (36/38) | 95% (18/19) | 95% (18/19) |
Over 7.5 Corners | 84% (32/38) | 84% (16/19) | 84% (16/19) |
Over 8.5 Corners | 68% (26/38) | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
Over 9.5 Corners | 53% (20/38) | 53% (10/19) | 53% (10/19) |
Over 10.5 Corners | 34% (13/38) | 32% (6/19) | 37% (7/19) |
Over 11.5 Corners | 21% (8/38) | 26% (5/19) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/38) | 16% (3/19) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/38) | 16% (3/19) | 0% (0/19) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/38) | 11% (2/19) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kashima | Urawa | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.70 | 4.65 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 188 | 93 | 95 |
| Ogółem | Kashima | Urawa | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.33 | 5.55 | 5.10 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 213 | 111 | 102 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Kashima | Urawa | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.67 (40/40) | 2.70 (20/20) | 2.65 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Cards | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 3.5 Cards | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 4.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 107 | 54 | 53 |
Highest in a Match | 6 | 5 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kashima | Urawa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

