Football Stats
Herb Kawasaki Frontale
Kawasaki FrontaleŚr. pkt/mecz 1.45
Japonia / J1 League6 września 2026 12:00
Herb Shimizu S-pulse
Shimizu S-pulseŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kawasaki Frontale

Streaki - Kawasaki Frontale

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Kawasaki Frontale — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kawasaki Frontale — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Shimizu S-pulse

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shimizu S-pulse — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shimizu S-pulse — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Shimizu S-pulse — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Kawasaki Frontale

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 6.5 kartek w 98 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 6.5 kartek łącznie w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawasaki Frontale — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Shimizu S-pulse

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.10Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale53Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
12.04Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse11Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
08.10Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale32Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
07.05Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse02Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
24.10Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale10Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
17.07Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse02Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
05.12Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse22Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
29.08Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale50Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
24.08Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale22Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
12.05Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse04Herb Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kawasaki Frontale jest o 100% lepsza niż Shimizu S-pulse pod względem odsetku wygranych meczów.

Kawasaki FrontaleDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
2.30
2.80
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.70
1.20
1.45
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
56%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
13.67
10.10
11.79
Śr. faule/mecz
9.56
7.20
8.32
Shimizu S-pulseDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
2.20
1.90
2.05
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
48%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
10.44
9.33
9.89
Śr. faule/mecz
9.89
8.33
9.11

Ostatnie 10 meczów

Kawasaki Frontale jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Kawasaki Frontale u siebie
0.80 gola/mecz
Shimizu S-pulse na wyjeździe

Progi bramkowe

Kawasaki FrontaleShimizu S-pulse
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kawasaki Frontale notuje o 14% wyższy wynik niż Shimizu S-pulse pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKawasaki FrontaleShimizu S-pulse
Match Corners AVG
8.57 (37/40)
9.11 (19/20)
8.00 (18/20)
Over 6.5 Corners
70% (26/37)
84% (16/19)
56% (10/18)
Over 7.5 Corners
57% (21/37)
68% (13/19)
44% (8/18)
Over 8.5 Corners
46% (17/37)
53% (10/19)
39% (7/18)
Over 9.5 Corners
35% (13/37)
42% (8/19)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
27% (10/37)
32% (6/19)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
19% (7/37)
26% (5/19)
11% (2/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/37)
21% (4/19)
6% (1/18)
Over 13.5 Corners
11% (4/37)
16% (3/19)
6% (1/18)
Over 14.5 Corners
5% (2/37)
5% (1/19)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKawasaki FrontaleShimizu S-pulse
Corners Earned Match
4.53
4.60
4.45
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
181
92
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Shimizu S-pulse notuje o 12% wyższy wynik niż Kawasaki Frontale pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKawasaki FrontaleShimizu S-pulse
Match Cards AVG
2.70 (40/40)
2.55 (20/20)
2.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 3.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
108
51
57
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKawasaki FrontaleShimizu S-pulse
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00