Football Stats
Herb Fagiano Okayama
Fagiano OkayamaŚr. pkt/mecz 1.55
Japonia / J1 League19 września 2026 12:00
Herb Kyoto Sanga
Kyoto SangaŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Fagiano Okayama

Streaki - Fagiano Okayama

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fagiano Okayama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fagiano Okayama — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fagiano Okayama — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fagiano Okayama — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Fagiano Okayama — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Fagiano Okayama — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fagiano Okayama — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Fagiano Okayama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fagiano Okayama — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fagiano Okayama — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Kyoto Sanga

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kyoto Sanga — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kyoto Sanga — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Fagiano Okayama

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fagiano Okayama — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — poniżej 5.5 kartek w 33 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — poniżej 5.5 kartek łącznie w 33 meczach z rzędu
  • 🔥 Fagiano Okayama — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Kyoto Sanga

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kyoto Sanga — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — poniżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb Kyoto SangaKyoto Sanga51Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama
08.03Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama10Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
30.08Herb Kyoto SangaKyoto Sanga50Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama
15.02Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama20Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
20.11Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama00Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
26.06Herb Kyoto SangaKyoto Sanga20Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama
04.11Herb Kyoto SangaKyoto Sanga21Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama
29.07Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama11Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
08.09Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama30Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
12.05Herb Kyoto SangaKyoto Sanga21Herb Fagiano OkayamaFagiano Okayama

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fagiano Okayama jest o 50% lepsza niż Kyoto Sanga pod względem odsetku wygranych meczów.

Fagiano OkayamaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
3.20
2.70
Strzelone
1.30
1.60
1.45
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
46%
39%
42%
Śr. strzały/mecz
13.44
11.78
12.61
Śr. faule/mecz
12.00
13.11
12.56
Kyoto SangaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.40
2.90
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
1.90
1.60
1.75
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
51%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
12.22
11.50
11.84
Śr. faule/mecz
8.44
12.20
10.42

Ostatnie 10 meczów

Fagiano Okayama jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Fagiano Okayama u siebie
0.80 gola/mecz
Kyoto Sanga na wyjeździe

Progi bramkowe

Fagiano OkayamaKyoto Sanga
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
95% (19/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFagiano OkayamaKyoto Sanga
Match Corners AVG
9.95 (37/40)
9.72 (18/20)
10.16 (19/20)
Over 6.5 Corners
81% (30/37)
78% (14/18)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
70% (26/37)
78% (14/18)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
72% (13/18)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
54% (20/37)
50% (9/18)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
41% (15/37)
33% (6/18)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
24% (9/37)
22% (4/18)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
22% (8/37)
17% (3/18)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/37)
11% (2/18)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
11% (2/18)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFagiano OkayamaKyoto Sanga
Corners Earned Match
4.75
5.20
4.30
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
190
104
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kyoto Sanga notuje o 57% wyższy wynik niż Fagiano Okayama pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFagiano OkayamaKyoto Sanga
Match Cards AVG
2.95 (40/40)
2.30 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
45% (9/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
118
46
72
Highest in a Match
8
5
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFagiano OkayamaKyoto Sanga
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Machida Zelvia5410132.60
2Kashiwa Reysol5401122.40
3Kashima5401122.40
5Vissel Kobe5311102.00
6Cerezo Osaka530291.80
7Mito Hollyhock522181.60
8FC Tokyo522181.60
10Fagiano Okayama521271.40
12Gamba Osaka513161.20
13Nagoya Grampus520361.20
14Urawa520361.20
15Kyoto Sanga512251.00
16Shimizu S-pulse511340.80
17V-varen Nagasaki511340.80
18Avispa Fukuoka510430.60
19Tokyo Verdy502320.40
20JEF United Chiba500500.00