Football Stats
Herb Jadran LP
Jadran LPŚr. pkt/mecz 1.90
Chorwacja / First NL22 sierpnia 2026 17:30
Herb Opatija
OpatijaŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Jadran LP

0W — Jadran LP1D0W — Opatija

Streaki - Jadran LP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jadran LP — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Jadran LP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jadran LP — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Jadran LP — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jadran LP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jadran LP — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jadran LP — wygrywa u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Opatija

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Opatija — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Opatija — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Opatija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Opatija — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Opatija — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Opatija — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Opatija — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Jadran LP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Opatija

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Opatija — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Opatija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Jadran LPJadran LP22Herb OpatijaOpatija

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jadran LP jest o 50% lepsza niż Opatija pod względem odsetku wygranych meczów.

Jadran LPDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
3.20
3.05
Strzelone
1.60
2.00
1.80
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
OpatijaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
1.80
2.10
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Jadran LP jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Jadran LP u siebie
0.80 gola/mecz
Opatija na wyjeździe

Progi bramkowe

Jadran LPOpatija
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJadran LPOpatija
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
First NL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Jadran LP211042.00
3Vukovar211042.00
4HNK Cibalia211042.00
5Dugopolje211042.00
7Bsk Bijelo Brdo211042.00
8Sesvete210131.50
9Orijent 1919210131.50
10Segesta Sisak210131.50
11Karlovac 1919210131.50
12Opatija201110.50
13Kustosija201110.50
14Dubrava Zagreb200200.00
16Hrvace200200.00