Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Dunfermline
Streaki - Dunfermline
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dunfermline — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Dunfermline — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dunfermline — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dunfermline — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Dunfermline — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dunfermline — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Dunfermline — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
- Dunfermline — poniżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
- Dunfermline — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Dunfermline — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Queen's Park
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Queen's Park — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Queen's Park — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Queen's Park — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Dunfermline
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dunfermline — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dunfermline — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Dunfermline — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dunfermline — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dunfermline — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dunfermline — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Queen's Park
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Queen's Park — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dunfermline jest o 60% lepsza niż Queen's Park pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dunfermline | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.40 | 2.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 0.50 | 1.30 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Queen's Park | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Strzelone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Raith Rovers1-0
- 22.08.2026Lvs Livingston0-2
- 08.08.2026Dvs Ayr Utd1-1
- 01.08.2026Dvs Inverness CT0-0
- 23.05.2026Lvs Celtic1-3
- 15.05.2026Lvs Partick1-2
- 12.05.2026Dvs Partick1-1
- 08.05.2026Dvs Arbroath0-0
- 05.05.2026Wvs Arbroath1-0
- 01.05.2026Dvs Arbroath0-0
- 29.08.2026Dvs Partick0-0
- 22.08.2026Lvs Stenhousemuir0-2
- 08.08.2026Lvs Raith Rovers1-2
- 01.08.2026Lvs Livingston0-2
- 01.05.2026Dvs Partick1-1
- 25.04.2026Lvs Dunfermline0-2
- 18.04.2026Dvs Morton0-0
- 14.04.2026Lvs Raith Rovers0-2
- 10.04.2026Wvs Ross County1-0
- 28.03.2026Dvs ST Johnstone1-1
Progi bramkowe
| Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.67 (3/40) | 7.67 (3/20) | — |
Over 6.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 7.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 8.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 9.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 10.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 11.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.67 | 4.67 | — |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Corners Earned | 14 | 14 | — |
| Ogółem | Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.00 | 3.00 | — |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 2.5 Corners Against | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 3.5 Corners Against | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 4.5 Corners Against | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 5.5 Corners Against | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Corners Against | 9 | 9 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.67 (3/3) | 4.67 (3/3) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (3/3) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (3/3) | — |
Over 2.5 Cards | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 3.5 Cards | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 4.5 Cards | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 5.5 Cards | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 6.5 Cards | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Total Cards | 14 | 14 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dunfermline | Queen's Park | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

