Football Stats
Herb Morton
MortonŚr. pkt/mecz 0.85
Szkocja / Championship19 września 2026 16:00
Herb Dunfermline
DunfermlineŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Morton

4W — Morton2D4W — Dunfermline

Streaki - Morton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Morton — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Morton — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Dunfermline

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dunfermline — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dunfermline — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dunfermline — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dunfermline — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dunfermline — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dunfermline — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Dunfermline — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Dunfermline — poniżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Dunfermline — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Dunfermline — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Dunfermline — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Morton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Morton — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Dunfermline

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dunfermline — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dunfermline — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dunfermline — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dunfermline — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dunfermline — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dunfermline — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.04Herb DunfermlineDunfermline31Herb MortonMorton
17.02Herb MortonMorton20Herb DunfermlineDunfermline
22.11Herb DunfermlineDunfermline10Herb MortonMorton
02.08Herb MortonMorton00Herb DunfermlineDunfermline
02.05Herb MortonMorton20Herb DunfermlineDunfermline
01.03Herb DunfermlineDunfermline21Herb MortonMorton
21.12Herb MortonMorton20Herb DunfermlineDunfermline
19.10Herb DunfermlineDunfermline00Herb MortonMorton
23.03Herb MortonMorton01Herb DunfermlineDunfermline
03.02Herb DunfermlineDunfermline05Herb MortonMorton

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dunfermline jest o 100% lepsza niż Morton pod względem odsetku wygranych meczów.

MortonDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.90
3.20
2.55
Strzelone
0.90
0.90
0.90
Stracone
1.00
2.30
1.65
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
DunfermlineDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.90
2.40
2.15
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Dunfermline jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Morton u siebie
1.10 gola/mecz
Dunfermline na wyjeździe

Progi bramkowe

MortonDunfermline
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMortonDunfermline
Match Corners AVG
7.67 (3/40)
7.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 9.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 10.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 11.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 12.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/3)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMortonDunfermline
Corners Earned Match
4.67
4.67
More Corners Than Opponent
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 2.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 5.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/3)
Corners Earned
14
14

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMortonDunfermline
Match Cards AVG
4.67 (3/3)
4.67 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 3.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 5.5 Cards
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 6.5 Cards
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/3)
Total Cards
14
14
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMortonDunfermline
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir5410132.60
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston520361.20
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25