Football Stats
Herb Puszcza Niepołomice
Puszcza NiepołomiceŚr. pkt/mecz 1.55
Poland / I Liga8 sierpnia 2026 15:30
Herb Odra Opole
Odra OpoleŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Puszcza Niepołomice

Streaki - Puszcza Niepołomice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puszcza Niepołomice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puszcza Niepołomice — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Puszcza Niepołomice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Puszcza Niepołomice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puszcza Niepołomice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Puszcza Niepołomice — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Puszcza Niepołomice — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Puszcza Niepołomice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Puszcza Niepołomice — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Odra Opole

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Odra Opole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Odra Opole — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Opole — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Opole — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Opole — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Opole — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Opole — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Puszcza Niepołomice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puszcza Niepołomice — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 12.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Odra Opole

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Odra Opole — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice31Herb Odra OpoleOdra Opole
10.04Herb Odra OpoleOdra Opole10Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
27.09Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice11Herb Odra OpoleOdra Opole
06.05Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice10Herb Odra OpoleOdra Opole
09.10Herb Odra OpoleOdra Opole23Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
28.04Herb Odra OpoleOdra Opole12Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
15.10Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice30Herb Odra OpoleOdra Opole
07.05Herb Odra OpoleOdra Opole10Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
14.11Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice10Herb Odra OpoleOdra Opole
22.11Herb Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice12Herb Odra OpoleOdra Opole

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Puszcza Niepołomice jest o 13% lepsza niż Odra Opole pod względem odsetku wygranych meczów.

Puszcza NiepołomiceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.50
2.55
Strzelone
1.70
1.00
1.35
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Odra OpoleDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.10
2.15
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Puszcza Niepołomice jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Puszcza Niepołomice u siebie
1.00 gola/mecz
Odra Opole na wyjeździe

Progi bramkowe

Puszcza NiepołomiceOdra Opole
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPuszcza NiepołomiceOdra Opole
Match Cards AVG
4.85 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
97
97
Highest in a Match
12
12
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPuszcza NiepołomiceOdra Opole
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83