Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Puszcza Niepołomice
Streaki - Puszcza Niepołomice
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Puszcza Niepołomice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Puszcza Niepołomice — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Puszcza Niepołomice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Puszcza Niepołomice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Puszcza Niepołomice — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Puszcza Niepołomice — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Puszcza Niepołomice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Puszcza Niepołomice — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Podbeskidzie
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Podbeskidzie — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Podbeskidzie — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Podbeskidzie — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Podbeskidzie — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Podbeskidzie — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Podbeskidzie — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Podbeskidzie — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Podbeskidzie — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Puszcza Niepołomice
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 12.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Puszcza Niepołomice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Podbeskidzie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Podbeskidzie — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Podbeskidzie — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Podbeskidzie jest o 11% lepsza niż Puszcza Niepołomice pod względem odsetku wygranych meczów.
| Puszcza Niepołomice | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.60 | 2.50 |
Strzelone | 1.70 | 1.00 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 1.60 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Podbeskidzie | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.10 | 3.15 |
Strzelone | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Unia Skierniewice0-1
- 17.08.2026Lvs Arka Gdynia0-3
- 08.08.2026Wvs Odra Opole3-1
- 02.08.2026Lvs Pogoń Grod. Mazowiecki0-1
- 26.07.2026Lvs Polonia Warszawa0-1
- 24.05.2026Lvs Miedz Legnica1-2
- 18.05.2026Wvs ŁKS Łódź1-0
- 09.05.2026Dvs Stal Mielec1-1
- 01.05.2026Wvs Znicz Pruszków1-0
- 24.04.2026Dvs Wisla Krakow2-2
- 22.08.2026Dvs Odra Opole1-1
- 15.08.2026Dvs Chrobry Głogów1-1
- 08.08.2026Dvs Lechia Gdansk2-2
- 02.08.2026Dvs Stal Mielec3-3
- 27.07.2026Dvs Miedz Legnica1-1
- 06.06.2026Wvs Sandecja Nowy Sącz3-1
- 02.06.2026Wvs Śląsk Wrocław II2-1
- 30.05.2026Wvs Podhale Nowy Targ2-1
- 23.05.2026Dvs Resovia Rzeszów1-1
- 16.05.2026Wvs Sokół Kleczew3-0
Progi bramkowe
| Puszcza Niepołomice | Podbeskidzie | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Puszcza Niepołomice | Podbeskidzie | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Puszcza Niepołomice | Podbeskidzie | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Puszcza Niepołomice notuje o 28% wyższy wynik niż Podbeskidzie pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Puszcza Niepołomice | Podbeskidzie | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.33 (40/40) | 4.85 (20/20) | 3.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 173 | 97 | 76 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 7 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Puszcza Niepołomice | Podbeskidzie | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

