Football Stats
Herb Miedz Legnica
Miedz LegnicaŚr. pkt/mecz 1.55
Poland / I Liga30 sierpnia 2026 12:30
Herb Warta Poznań
Warta PoznańŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Miedz Legnica

Streaki - Miedz Legnica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Miedz Legnica — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Miedz Legnica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Miedz Legnica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Miedz Legnica — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Miedz Legnica — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Miedz Legnica — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Miedz Legnica — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Warta Poznań

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Warta Poznań — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Warta Poznań — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Warta Poznań — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Warta Poznań — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Warta Poznań — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Warta Poznań — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Warta Poznań — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Warta Poznań — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Miedz Legnica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Miedz Legnica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedz Legnica — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedz Legnica — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedz Legnica — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedz Legnica — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedz Legnica — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedz Legnica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Warta Poznań

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Warta Poznań — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Poznań — jest niepokonany w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Poznań — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Poznań — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Poznań — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Poznań — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Poznań — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica21Herb Warta PoznańWarta Poznań
21.04Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica32Herb Warta PoznańWarta Poznań
04.10Herb Warta PoznańWarta Poznań14Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica
13.02Herb Warta PoznańWarta Poznań11Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica
30.07Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica12Herb Warta PoznańWarta Poznań
27.06Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica00Herb Warta PoznańWarta Poznań
29.09Herb Warta PoznańWarta Poznań21Herb Miedz LegnicaMiedz Legnica

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Miedz LegnicaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.00
2.60
2.30
Strzelone
1.00
1.50
1.25
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Warta PoznańDomWyjazdOgółem
Win %
20%
70%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
3.20
2.70
Strzelone
1.10
2.00
1.55
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
0%
15%

Ostatnie 10 meczów

Warta Poznań jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Miedz Legnica u siebie
2.00 gola/mecz
Warta Poznań na wyjeździe

Progi bramkowe

Miedz LegnicaWarta Poznań
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Miedz Legnica notuje o 18% wyższy wynik niż Warta Poznań pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMiedz LegnicaWarta Poznań
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
4.65 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
172
93
79
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMiedz LegnicaWarta Poznań
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83