Football Stats
Herb Odra Opole
Odra OpoleŚr. pkt/mecz 1.45
Poland / I Liga12 września 2026 17:00
Herb Stal Rzeszów
Stal RzeszówŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Odra Opole

5W — Odra Opole2D1W — Stal Rzeszów

Streaki - Odra Opole

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Odra Opole — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Odra Opole — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Odra Opole — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Odra Opole — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Odra Opole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Stal Rzeszów

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stal Rzeszów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stal Rzeszów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stal Rzeszów — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stal Rzeszów — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stal Rzeszów — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stal Rzeszów — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stal Rzeszów — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stal Rzeszów — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Odra Opole

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Odra Opole — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu

Serie - Stal Rzeszów

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stal Rzeszów — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stal Rzeszów — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.04Herb Stal RzeszówStal Rzeszów01Herb Odra OpoleOdra Opole
19.09Herb Odra OpoleOdra Opole21Herb Stal RzeszówStal Rzeszów
23.04Herb Odra OpoleOdra Opole30Herb Stal RzeszówStal Rzeszów
24.08Herb Stal RzeszówStal Rzeszów22Herb Odra OpoleOdra Opole
10.12Herb Odra OpoleOdra Opole11Herb Stal RzeszówStal Rzeszów
24.07Herb Stal RzeszówStal Rzeszów25Herb Odra OpoleOdra Opole
13.05Herb Odra OpoleOdra Opole20Herb Stal RzeszówStal Rzeszów
16.10Herb Stal RzeszówStal Rzeszów42Herb Odra OpoleOdra Opole

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Odra Opole jest o 60% lepsza niż Stal Rzeszów pod względem odsetku wygranych meczów.

Odra OpoleDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.20
2.20
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Stal RzeszówDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
3.30
3.10
Strzelone
1.00
1.40
1.20
Stracone
1.90
1.90
1.90
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Ostatnie 10 meczów

Stal Rzeszów jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Odra Opole u siebie
1.40 gola/mecz
Stal Rzeszów na wyjeździe

Progi bramkowe

Odra OpoleStal Rzeszów
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOdra OpoleStal Rzeszów
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83