Football Stats
Herb Sporting Hasselt
Sporting HasseltŚr. pkt/mecz 1.75
Belgia / Challenger Pro League14 sierpnia 2026 20:00
Herb Dender
DenderŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Sporting Hasselt

1W — Sporting Hasselt0D0W — Dender

Streaki - Sporting Hasselt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Hasselt — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sporting Hasselt — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Hasselt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Hasselt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Hasselt — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Hasselt — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Hasselt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Hasselt — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Dender

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dender — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dender — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dender — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dender — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Dender — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sporting Hasselt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Dender

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dender — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 55 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Sporting HasseltSporting Hasselt10Herb DenderDender

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting Hasselt jest o 233% lepsza niż Dender pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting HasseltDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.50
3.25
Strzelone
2.10
2.40
2.25
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
DenderDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.90
2.20
2.55
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.90
1.40
1.65
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
51%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
13.20
10.90
12.05
Śr. faule/mecz
13.20
11.60
12.40

Ostatnie 10 meczów

Sporting Hasselt jest o +163% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Sporting Hasselt u siebie
0.80 gola/mecz
Dender na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting HasseltDender
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSporting HasseltDender
Match Corners AVG
10.85 (20/40)
10.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 9.5 Corners
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting HasseltDender
Corners Earned Match
4.75
4.75
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
95
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSporting HasseltDender
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
79
79
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting HasseltDender
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA320162.00
3Club Brugge II220063.00
4Dender320162.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11Patro Eisden310231.00
12KRC Genk II310231.00
13KAA Gent II210131.50
14Seraing United301210.33