Football Stats
Herb Cercle Brugge
Flaga BelgiaCercle Brugge
13. miejsce w tabeli Pro League
Belgia / Pro LeagueSezon 2026/27

2026/27 Cercle Brugge — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R2
P2
Gz5
Gs7
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cercle Brugge — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cercle Brugge — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Cercle Brugge — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cercle Brugge — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Cercle Brugge — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Cercle Brugge — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cercle Brugge — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cercle Brugge — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cercle Brugge — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cercle Brugge — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Cercle BruggeCercle Brugge01Lommel United
23.08Club Brugge KV10Herb Cercle BruggeCercle Brugge
14.08Herb Cercle BruggeCercle Brugge33St. Truiden
08.08Standard Liege22Herb Cercle BruggeCercle Brugge
18.07PEC Zwolle32Herb Cercle BruggeCercle Brugge
11.07Herb Cercle BruggeCercle Brugge11Lommel United
09.05RAAL La Louvière41Herb Cercle BruggeCercle Brugge
01.05Herb Cercle BruggeCercle Brugge23Zulte Waregem
24.04Herb Cercle BruggeCercle Brugge21Dender
19.04Dender14Herb Cercle BruggeCercle Brugge

Cercle Brugge — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 20% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
2.10
3.10
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.50
1.30
1.80
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
17.67
Śr. faule/mecz
9.11
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
4.00
Strzelone
1.30
0.70
2.00
Stracone
0.80
1.20
2.00
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
40%
Śr. strzały/mecz
15.11
Śr. faule/mecz
12.11

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 55% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
18.50
22.50
14.50
Strzały celne / mecz
4.25
5.50
3.00
Strzały niecelne / mecz
9.00
11.00
7.00
Skuteczność strzałów
6.8%
6.7%
6.9%
Strzały na gola
14.80
15.00
14.50
Strzały celne na gola
3.40
3.67
3.00
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
4.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.50
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 142% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.91
2.70
1.11
xGA (Against)
2.02
1.83
2.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 4.5
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
12.28 (18/20)
12.00 (9/10)
12.56 (9/10)
Over 6.5 Corners
100% (18/18)
100% (9/9)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)
Over 8.5 Corners
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)
Over 9.5 Corners
89% (16/18)
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 10.5 Corners
78% (14/18)
78% (7/9)
78% (7/9)
Over 11.5 Corners
67% (12/18)
78% (7/9)
56% (5/9)
Over 12.5 Corners
56% (10/18)
67% (6/9)
44% (4/9)
Over 13.5 Corners
22% (4/18)
11% (1/9)
33% (3/9)
Over 14.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.40
5.90
4.90
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
108
59
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.65 (20/20)
3.60 (10/10)
3.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
73
36
37
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cercle Brugge

Wynik meczu

0-1
2 (50%)
2-2
1 (25%)
3-3
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (25%)
0-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cercle Brugge

Liczba goli w meczu

1
2 (50%)
4
1 (25%)
6
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (25%)
1
1 (25%)
0
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00