Football Stats
Herb Liège
LiègeŚr. pkt/mecz 1.50
Belgia / Challenger Pro League17 sierpnia 2026 20:00
Herb Francs Borains
Francs BorainsŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Liège

3W — Liège1D3W — Francs Borains

Streaki - Liège

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liège — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liège — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liège — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liège — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Liège — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Liège — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Liège — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Liège — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Liège — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Liège — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Liège — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Liège — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Liège — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Liège — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Francs Borains

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Francs Borains — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Francs Borains — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Francs Borains — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Francs Borains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Francs Borains — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Francs Borains — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Francs Borains — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Francs Borains — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Francs Borains — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Francs Borains — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Francs Borains — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Francs Borains — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Francs Borains — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Liège

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Liège — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Francs Borains

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Francs Borains — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Francs Borains — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Francs Borains — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Francs Borains — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 79 meczach z rzędu
  • 🔥 Francs Borains — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Francs Borains — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Francs Borains — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.08Herb LiègeLiège12Herb Francs BorainsFrancs Borains
17.01Herb LiègeLiège31Herb Francs BorainsFrancs Borains
21.11Herb Francs BorainsFrancs Borains20Herb LiègeLiège
08.02Herb LiègeLiège01Herb Francs BorainsFrancs Borains
18.10Herb Francs BorainsFrancs Borains12Herb LiègeLiège
07.04Herb Francs BorainsFrancs Borains22Herb LiègeLiège
10.12Herb LiègeLiège10Herb Francs BorainsFrancs Borains

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Liège jest o 50% lepsza niż Francs Borains pod względem odsetku wygranych meczów.

LiègeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
47%
42%
44%
Śr. strzały/mecz
12.78
9.30
10.95
Śr. faule/mecz
12.67
11.70
12.16
Francs BorainsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.70
2.30
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
0.90
1.90
1.40
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
43%
44%
44%
Śr. strzały/mecz
12.67
9.89
11.28
Śr. faule/mecz
14.22
13.89
14.06

Ostatnie 10 meczów

Liège jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Liège u siebie
0.80 gola/mecz
Francs Borains na wyjeździe

Progi bramkowe

LiègeFrancs Borains
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Francs Borains notuje o 11% wyższy wynik niż Liège pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLiègeFrancs Borains
Match Corners AVG
9.38 (37/40)
8.89 (19/20)
9.89 (18/20)
Over 6.5 Corners
84% (31/37)
79% (15/19)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
78% (29/37)
79% (15/19)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
57% (21/37)
58% (11/19)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
38% (14/37)
26% (5/19)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
32% (12/37)
26% (5/19)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
19% (7/37)
11% (2/19)
28% (5/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/37)
11% (2/19)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
11% (4/37)
11% (2/19)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/19)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLiègeFrancs Borains
Corners Earned Match
4.55
4.65
4.45
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
182
93
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemLiègeFrancs Borains
Match Cards AVG
4.08 (40/40)
4.15 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
163
83
80
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLiègeFrancs Borains
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA320162.00
3Club Brugge II220063.00
4Dender320162.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11Patro Eisden310231.00
12KRC Genk II310231.00
13KAA Gent II210131.50
14Seraing United301210.33