Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy KRC Genk II
Streaki - KRC Genk II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KRC Genk II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- KRC Genk II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- KRC Genk II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- KRC Genk II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- KRC Genk II — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Liège
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Liège — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Liège — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Liège — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Liège — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Liège — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Liège — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Liège — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Liège — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - KRC Genk II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KRC Genk II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — poniżej 5.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — poniżej 6.5 kartek łącznie w 36 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Liège
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Liège — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Liège jest o 100% lepsza niż KRC Genk II pod względem odsetku wygranych meczów.
| KRC Genk II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 4.00 | 3.35 |
Strzelone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
Stracone | 1.40 | 2.40 | 1.90 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | 55% | 53% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 17.57 | 12.63 | 14.93 |
Śr. faule/mecz | 14.00 | 10.13 | 11.93 |
| Liège | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 49% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 12.75 | 9.30 | 10.83 |
Śr. faule/mecz | 12.63 | 11.70 | 12.11 |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs AS Eupen1-4
- 17.04.2026Dvs KAA Gent II1-1
- 11.04.2026Dvs Francs Borains2-2
- 03.04.2026Dvs Lokeren-Temse2-2
- 20.03.2026Wvs Olympic Charleroi2-1
- 14.03.2026Dvs Seraing United2-2
- 10.03.2026Dvs Club Brugge II0-0
- 06.03.2026Lvs Beerschot VA0-1
- 28.02.2026Lvs K. Lierse S.K.2-3
- 20.02.2026Lvs RSC Anderlecht II1-2
- 17.08.2026Lvs Francs Borains1-2
- 27.04.2026Lvs Lommel United1-2
- 23.04.2026Lvs Lommel United0-3
- 17.04.2026Wvs AS Eupen2-1
- 12.04.2026Wvs KAA Gent II2-0
- 05.04.2026Wvs Olympic Charleroi2-1
- 21.03.2026Lvs SK Beveren0-4
- 14.03.2026Lvs Beerschot VA0-1
- 10.03.2026Dvs Patro Eisden1-1
- 27.02.2026Lvs Kortrijk1-3
Progi bramkowe
| KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. KRC Genk II notuje o 9% wyższy wynik niż Liège pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.27 (33/40) | 9.73 (15/20) | 8.89 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 76% (25/33) | 73% (11/15) | 78% (14/18) |
Over 7.5 Corners | 76% (25/33) | 73% (11/15) | 78% (14/18) |
Over 8.5 Corners | 64% (21/33) | 73% (11/15) | 56% (10/18) |
Over 9.5 Corners | 48% (16/33) | 73% (11/15) | 28% (5/18) |
Over 10.5 Corners | 39% (13/33) | 53% (8/15) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 21% (7/33) | 33% (5/15) | 11% (2/18) |
Over 12.5 Corners | 15% (5/33) | 20% (3/15) | 11% (2/18) |
Over 13.5 Corners | 9% (3/33) | 7% (1/15) | 11% (2/18) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/33) | 0% (0/15) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.55 | 4.45 | 4.65 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 182 | 89 | 93 |
| Ogółem | KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.08 | 5.75 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 45% (9/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 203 | 115 | 88 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Liège notuje o 15% wyższy wynik niż KRC Genk II pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.88 (40/40) | 3.60 (20/20) | 4.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 155 | 72 | 83 |
Highest in a Match | 10 | 6 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | KRC Genk II | Liège | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

