Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Liège
Streaki - Liège
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Liège — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Liège — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Liège — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Liège — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Liège — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Liège — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Liège — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Liège — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Liège — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Dender
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dender — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Dender — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dender — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dender — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Dender — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Dender — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Dender — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Dender — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Dender — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Dender — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Dender — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Dender — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Dender — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Liège
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Liège — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
Serie - Dender
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dender — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dender — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 55 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Liège jest o 125% lepsza niż Dender pod względem odsetku wygranych meczów.
| Liège | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.90 | 2.80 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 12.75 | 9.00 | 10.76 |
Śr. faule/mecz | 12.63 | 11.44 | 12.00 |
| Dender | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.10 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | 50% | 48% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 13.56 | 10.22 | 11.89 |
Śr. faule/mecz | 12.78 | 11.67 | 12.22 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Wvs KRC Genk II3-2
- 17.08.2026Lvs Francs Borains1-2
- 27.04.2026Lvs Lommel United1-2
- 23.04.2026Lvs Lommel United0-3
- 17.04.2026Wvs AS Eupen2-1
- 12.04.2026Wvs KAA Gent II2-0
- 05.04.2026Wvs Olympic Charleroi2-1
- 21.03.2026Lvs SK Beveren0-4
- 14.03.2026Lvs Beerschot VA0-1
- 10.03.2026Dvs Patro Eisden1-1
- 22.08.2026Wvs Beerschot VA2-0
- 14.08.2026Lvs Sporting Hasselt0-1
- 23.05.2026Dvs Lommel United0-0
- 17.05.2026Lvs Lommel United2-3
- 09.05.2026Lvs Zulte Waregem1-2
- 03.05.2026Wvs RAAL La Louvière2-1
- 24.04.2026Lvs Cercle Brugge1-2
- 19.04.2026Lvs Cercle Brugge1-4
- 12.04.2026Lvs Zulte Waregem1-2
- 06.04.2026Wvs RAAL La Louvière1-0
Progi bramkowe
| Liège | Dender | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Liège | Dender | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Liège | Dender | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dender notuje o 27% wyższy wynik niż Liège pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Liège | Dender | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.80 (35/40) | 8.59 (17/20) | 10.94 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (31/35) | 76% (13/17) | 100% (18/18) |
Over 7.5 Corners | 80% (28/35) | 76% (13/17) | 83% (15/18) |
Over 8.5 Corners | 66% (23/35) | 53% (9/17) | 78% (14/18) |
Over 9.5 Corners | 46% (16/35) | 24% (4/17) | 67% (12/18) |
Over 10.5 Corners | 34% (12/35) | 24% (4/17) | 44% (8/18) |
Over 11.5 Corners | 23% (8/35) | 6% (1/17) | 39% (7/18) |
Over 12.5 Corners | 20% (7/35) | 6% (1/17) | 33% (6/18) |
Over 13.5 Corners | 9% (3/35) | 6% (1/17) | 11% (2/18) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/35) | 6% (1/17) | 11% (2/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Liège | Dender | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.70 | 4.65 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 188 | 93 | 95 |
| Ogółem | Liège | Dender | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.25 | 4.40 | 6.10 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Corners Against | 210 | 88 | 122 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Liège | Dender | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.05 (40/40) | 4.15 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 162 | 83 | 79 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Liège | Dender | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

