Football Stats
Herb Kosmonosy
KosmonosyŚr. pkt/mecz 1.65
Czechy / 4. liga - Divizie C19 września 2026 16:30
Herb Chrudim II
Chrudim IIŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Kosmonosy

3W — Kosmonosy2D1W — Chrudim II

Streaki - Kosmonosy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kosmonosy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Kosmonosy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kosmonosy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kosmonosy — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kosmonosy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kosmonosy — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Kosmonosy — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kosmonosy — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kosmonosy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Chrudim II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chrudim II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chrudim II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chrudim II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chrudim II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chrudim II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Kosmonosy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kosmonosy — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kosmonosy — powyżej 1.5 gola w meczu w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Kosmonosy — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kosmonosy — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kosmonosy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Chrudim II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chrudim II — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb Chrudim IIChrudim II12Herb KosmonosyKosmonosy
25.10Herb KosmonosyKosmonosy11Herb Chrudim IIChrudim II
19.04Herb KosmonosyKosmonosy40Herb Chrudim IIChrudim II
21.09Herb Chrudim IIChrudim II11Herb KosmonosyKosmonosy
27.04Herb KosmonosyKosmonosy31Herb Chrudim IIChrudim II
01.10Herb Chrudim IIChrudim II50Herb KosmonosyKosmonosy

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kosmonosy jest o 13% lepsza niż Chrudim II pod względem odsetku wygranych meczów.

KosmonosyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
4.50
4.05
Strzelone
2.60
2.40
2.50
Stracone
1.00
2.10
1.55
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Chrudim IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
4.10
3.70
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.80
2.50
2.15
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Kosmonosy jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
Kosmonosy u siebie
1.60 gola/mecz
Chrudim II na wyjeździe

Progi bramkowe

KosmonosyChrudim II
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKosmonosyChrudim II
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 5.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
4. liga - Divizie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Hlinsko4310102.50
2Kosmonosy4310102.50
3Vysoké Mýto4310102.50
4Přepeře430192.25
6Dvůr Králové421171.75
7Vykan320162.00
9Trutnov420261.50
11Turnov411241.00
12Kolín403130.75
13Svitavy410330.75
15Letohrad400400.00
16Chrudim II400400.00