Football Stats
Herb Vykan
VykanŚr. pkt/mecz 3.00
Czechy / 4. liga - Divizie C8 sierpnia 2026 10:15
Herb Chrudim II
Chrudim IIŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Vykan

1W — Vykan0D0W — Chrudim II

Streaki - Vykan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vykan — wygrywa u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — jest niepokonany u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — przegrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — wygrywa 2. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Vykan — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)

Streaki - Chrudim II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chrudim II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chrudim II — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chrudim II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chrudim II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chrudim II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chrudim II — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Vykan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Chrudim II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chrudim II — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim II — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb VykanVykan72Herb Chrudim IIChrudim II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vykan jest o 122% lepsza niż Chrudim II pod względem odsetku wygranych meczów.

VykanDomWyjazdOgółem
Win %
100%
100%
Śr. goli/mecz
7.00
7.00
Strzelone
4.00
4.00
Stracone
3.00
3.00
BTTS %
100%
100%
Czyste konto %
0%
0%
Nie strzelił %
0%
0%
Chrudim IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.30
3.20
3.25
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Vykan jest o +135% lepsza pod względem strzelonych bramek
4.00 gola/mecz
Vykan u siebie
1.70 gola/mecz
Chrudim II na wyjeździe

Progi bramkowe

VykanChrudim II
Over 0.5
100% (1/1)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (1/1)
90% (9/10)
Over 2.5
100% (1/1)
60% (6/10)
Over 3.5
100% (1/1)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/1)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
100% (1/1)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
100% (1/1)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
0% (0/1)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
0% (0/1)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVykanChrudim II
Under 0.5
0% (0/21)
0% (0/1)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (1/21)
0% (0/1)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Under 3.5
71% (15/21)
0% (0/1)
75% (15/20)
Under 4.5
76% (16/21)
0% (0/1)
80% (16/20)
Under 5.5
86% (18/21)
0% (0/1)
90% (18/20)
4. liga - Divizie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Hlinsko4310102.50
2Kosmonosy4310102.50
3Vysoké Mýto4310102.50
4Přepeře430192.25
6Dvůr Králové421171.75
7Vykan320162.00
9Trutnov420261.50
11Turnov411241.00
12Kolín403130.75
13Svitavy410330.75
15Letohrad400400.00
16Chrudim II400400.00