Football Stats
Herb Walsall
WalsallŚr. pkt/mecz 1.00
Anglia / League Two29 sierpnia 2026 16:00
Herb Accrington ST
Accrington STŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Walsall

3W — Walsall2D4W — Accrington ST

Streaki - Walsall

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Walsall — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Walsall — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Walsall — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Walsall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Walsall — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Walsall — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Walsall — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Walsall — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Walsall — powyżej 6.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Walsall — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Walsall — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Walsall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Walsall — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Accrington ST

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Accrington ST — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Accrington ST — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Accrington ST — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Accrington ST — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Accrington ST — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Accrington ST — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Accrington ST — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Accrington ST — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Accrington ST — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Accrington ST — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Accrington ST — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Serie - Walsall

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Walsall — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Walsall — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Walsall — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Walsall — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Walsall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Accrington ST

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Accrington ST — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Accrington ST — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb WalsallWalsall32Herb Accrington STAccrington ST
24.01Herb WalsallWalsall00Herb Accrington STAccrington ST
27.09Herb Accrington STAccrington ST13Herb WalsallWalsall
26.04Herb WalsallWalsall01Herb Accrington STAccrington ST
26.10Herb Accrington STAccrington ST00Herb WalsallWalsall
27.02Herb WalsallWalsall21Herb Accrington STAccrington ST
23.12Herb Accrington STAccrington ST21Herb WalsallWalsall
13.04Herb Accrington STAccrington ST21Herb WalsallWalsall
29.09Herb WalsallWalsall01Herb Accrington STAccrington ST

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Walsall jest o 67% lepsza niż Accrington ST pod względem odsetku wygranych meczów.

WalsallDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.90
2.60
Strzelone
0.60
1.60
1.10
Stracone
1.70
1.30
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Accrington STDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.60
2.10
2.35
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
1.60
1.60
1.60
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Ostatnie 10 meczów

Walsall jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Walsall u siebie
0.50 gola/mecz
Accrington ST na wyjeździe

Progi bramkowe

WalsallAccrington ST
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Accrington ST notuje o 33% wyższy wynik niż Walsall pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWalsallAccrington ST
Match Cards AVG
3.33 (3/3)
3.00 (2/2)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Total Cards
10
6
4
Highest in a Match
4
4
4
Lowest in a Match
2
2
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWalsallAccrington ST
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50