Football Stats
Herb Fleetwood Town
Fleetwood TownŚr. pkt/mecz 1.40
Anglia / League Two1 września 2026 20:45
Herb Oldham
OldhamŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Fleetwood Town

1W — Fleetwood Town4D0W — Oldham

Streaki - Fleetwood Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fleetwood Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Fleetwood Town — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Fleetwood Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fleetwood Town — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Fleetwood Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fleetwood Town — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Oldham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oldham — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oldham — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oldham — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oldham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oldham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oldham — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Oldham — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Fleetwood Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fleetwood Town — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleetwood Town — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleetwood Town — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Oldham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Oldham — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Oldham — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Oldham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Oldham — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Fleetwood TownFleetwood Town11Herb OldhamOldham
14.02Herb OldhamOldham11Herb Fleetwood TownFleetwood Town
23.08Herb Fleetwood TownFleetwood Town11Herb OldhamOldham
26.12Herb OldhamOldham12Herb Fleetwood TownFleetwood Town
09.09Herb Fleetwood TownFleetwood Town22Herb OldhamOldham

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Oldham jest o 100% lepsza niż Fleetwood Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Fleetwood TownDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.00
2.20
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
OldhamDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.20
3.10
2.65
Strzelone
1.90
1.80
1.85
Stracone
0.30
1.30
0.80
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Oldham jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Fleetwood Town u siebie
1.80 gola/mecz
Oldham na wyjeździe

Progi bramkowe

Fleetwood TownOldham
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFleetwood TownOldham
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFleetwood TownOldham
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50