Football Stats
Herb Tranmere
TranmereŚr. pkt/mecz 0.70
Anglia / League Two1 września 2026 20:45
Herb Rotherham
RotherhamŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Tranmere

0W — Tranmere2D0W — Rotherham

Streaki - Tranmere

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tranmere — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Tranmere — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tranmere — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Tranmere — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tranmere — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tranmere — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Rotherham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rotherham — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rotherham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rotherham — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rotherham — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rotherham — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Tranmere

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tranmere — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tranmere — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Tranmere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tranmere — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tranmere — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tranmere — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Rotherham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rotherham — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rotherham — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Rotherham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Rotherham — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb TranmereTranmere22Herb RotherhamRotherham
31.08Herb RotherhamRotherham11Herb TranmereTranmere

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

TranmereDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.10
2.80
2.45
Strzelone
0.70
0.90
0.80
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
RotherhamDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
70%
50%

Ostatnie 10 meczów

Tranmere jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Tranmere u siebie
0.50 gola/mecz
Rotherham na wyjeździe

Progi bramkowe

TranmereRotherham
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTranmereRotherham
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50