Football Stats
Herb Wigan
Flaga AngliaWigan
24. miejsce w tabeli League One
Anglia / League OneSezon 2026/27

2026/27 Wigan — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R0
P3
Gz2
Gs6
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wigan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Wigan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wigan — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Wigan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Wigan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Wigan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wigan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wigan — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08AFC Wimbledon10Herb WiganWigan
22.08Herb WiganWigan02Leyton Orient
15.08Cambridge United32Herb WiganWigan
02.05Stevenage10Herb WiganWigan
25.04Herb WiganWigan01AFC Wimbledon
19.04Port Vale00Herb WiganWigan
14.04Herb WiganWigan30Rotherham
11.04Herb WiganWigan21Mansfield Town
06.04Northampton13Herb WiganWigan
02.04Herb WiganWigan00Leyton Orient

Wigan — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
0.80
1.00
1.80
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.40
0.30
0.70
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.70
1.10
2.80
Strzelone
0.60
0.30
0.90
Stracone
1.10
0.80
1.90
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
60%
80%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 400% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Wigan

Wynik meczu

2-3
1 (33%)
0-1
1 (33%)
0-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-2
1 (33%)
0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Wigan

Liczba goli w meczu

5
1 (33%)
1
1 (33%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (33%)
0
1 (33%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi League One.

League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool321072.33
6Leyton Orient420261.50
7Mansfield Town320162.00
8Notts County413061.50
9Bradford420261.50
10Leicester412151.25
11Barnsley311141.33
12Burton Albion311141.33
13Oxford United311141.33
14Luton311141.33
15Plymouth411241.00
16AFC Wimbledon311141.33
17Peterborough411241.00
18Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wycombe402220.50
23Reading201110.50
24Wigan300300.00