Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Cheltenham
Streaki - Cheltenham
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Cheltenham — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Cheltenham — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Cheltenham — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cheltenham — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cheltenham — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Cheltenham — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Cheltenham — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cheltenham — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Cheltenham — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Cheltenham — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Cheltenham — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Cheltenham — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Cheltenham — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Cheltenham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Grimsby
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Grimsby — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grimsby — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Grimsby — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grimsby — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grimsby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grimsby — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Grimsby — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Grimsby — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Grimsby — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Grimsby — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Grimsby — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Grimsby — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
- Grimsby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Cheltenham
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cheltenham — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Cheltenham — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Grimsby
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Grimsby — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Grimsby — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Grimsby jest o 57% lepsza niż Cheltenham pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cheltenham | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.30 | 3.35 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Grimsby | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.40 | 2.85 |
Strzelone | 2.20 | 1.50 | 1.85 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Wvs York3-2
- 29.08.2026Dvs Barnet2-2
- 22.08.2026Lvs Swindon Town1-2
- 15.08.2026Wvs Rotherham2-1
- 02.05.2026Lvs Colchester1-4
- 25.04.2026Lvs Bristol Rovers0-4
- 21.04.2026Lvs Tranmere1-3
- 18.04.2026Wvs Newport County1-0
- 14.04.2026Wvs Gillingham2-1
- 11.04.2026Wvs Walsall4-0
- 01.09.2026Dvs Accrington ST2-2
- 29.08.2026Dvs Fleetwood Town2-2
- 22.08.2026Dvs Walsall0-0
- 15.08.2026Wvs Exeter City1-0
- 15.05.2026Wvs Salford City2-1
- 10.05.2026Lvs Salford City1-2
- 02.05.2026Dvs Tranmere1-1
- 25.04.2026Wvs Swindon Town4-0
- 21.04.2026Wvs Cambridge United2-1
- 18.04.2026Wvs Gillingham4-1
Progi bramkowe
| Cheltenham | Grimsby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Cheltenham | Grimsby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Cheltenham | Grimsby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Grimsby notuje o 50% wyższy wynik niż Cheltenham pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Cheltenham | Grimsby | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.67 (3/3) | 2.00 (1/1) | 3.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 33% (1/3) | 0% (0/1) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Cards | 33% (1/3) | 0% (0/1) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Total Cards | 8 | 2 | 6 |
Highest in a Match | 4 | 2 | 4 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cheltenham | Grimsby | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

