Football Stats
Herb Cambridge United
Flaga AngliaCambridge United
4. miejsce w tabeli League One
Anglia / League OneSezon 2026/27

2026/27 Cambridge United — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz7
Gs6
RB+1
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cambridge United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cambridge United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cambridge United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cambridge United — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cambridge United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cambridge United — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cambridge United — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cambridge United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cambridge United — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cambridge United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cambridge United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cambridge United — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cambridge United — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cambridge United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cambridge United — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cambridge United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cambridge United — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Bradford12Herb Cambridge UnitedCambridge United
29.08Herb Cambridge UnitedCambridge United12Huddersfield
22.08Bromley11Herb Cambridge UnitedCambridge United
15.08Herb Cambridge UnitedCambridge United32Wigan
02.05Crewe00Herb Cambridge UnitedCambridge United
25.04Herb Cambridge UnitedCambridge United30Barrow
21.04Herb Cambridge UnitedCambridge United12Grimsby
16.04Bromley00Herb Cambridge UnitedCambridge United
11.04Herb Cambridge UnitedCambridge United40Notts County
06.04Cheltenham11Herb Cambridge UnitedCambridge United

Cambridge United — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.30
1.70
3.00
Strzelone
1.10
1.00
2.10
Stracone
0.20
0.70
0.90
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.30
1.20
1.50
Strzelone
0.20
0.80
1.00
Stracone
0.10
0.40
0.50
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
90%
60%
75%
Nie strzelił %
80%
50%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cambridge United

Wynik meczu

3-2
1 (25%)
2-1
1 (25%)
1-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (75%)
2-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cambridge United

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
5
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (75%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi League One.

League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool321072.33
6Leyton Orient420261.50
7Mansfield Town320162.00
8Notts County413061.50
9Bradford420261.50
10Leicester412151.25
11Barnsley311141.33
12Burton Albion311141.33
13Oxford United311141.33
14Luton311141.33
15Plymouth411241.00
16AFC Wimbledon311141.33
17Peterborough411241.00
18Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wycombe402220.50
23Reading201110.50
24Wigan300300.00