Football Stats
Herb Newport County
Newport CountyŚr. pkt/mecz 1.30
Anglia / League Two12 września 2026 16:00
Herb Fleetwood Town
Fleetwood TownŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Newport County

Streaki - Newport County

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Newport County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Newport County — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Newport County — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Newport County — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Newport County — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Newport County — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Newport County — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Newport County — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Newport County — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Newport County — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Newport County — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Newport County — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Newport County — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Fleetwood Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fleetwood Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fleetwood Town — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fleetwood Town — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleetwood Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleetwood Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleetwood Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleetwood Town — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Fleetwood Town — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Newport County

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Newport County — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newport County — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Newport County — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Newport County — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Newport County — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newport County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Newport County — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Fleetwood Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fleetwood Town — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleetwood Town — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleetwood Town — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.02Herb Fleetwood TownFleetwood Town00Herb Newport CountyNewport County
13.12Herb Newport CountyNewport County02Herb Fleetwood TownFleetwood Town
26.04Herb Fleetwood TownFleetwood Town20Herb Newport CountyNewport County
26.10Herb Newport CountyNewport County00Herb Fleetwood TownFleetwood Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Newport County jest o 33% lepsza niż Fleetwood Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Newport CountyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
3.00
2.90
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Fleetwood TownDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Newport County jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Newport County u siebie
1.10 gola/mecz
Fleetwood Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Newport CountyFleetwood Town
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fleetwood Town notuje o 300% wyższy wynik niż Newport County pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNewport CountyFleetwood Town
Match Cards AVG
2.50 (2/2)
1.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
5
1
4
Highest in a Match
4
1
4
Lowest in a Match
1
1
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNewport CountyFleetwood Town
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50