Football Stats
Herb Burton Albion
Burton AlbionŚr. pkt/mecz 1.20
Anglia / League One15 sierpnia 2026 16:00
Herb Stevenage
StevenageŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Burton Albion

2W — Burton Albion3D2W — Stevenage

Streaki - Burton Albion

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Burton Albion — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Burton Albion — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Burton Albion — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Burton Albion — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Burton Albion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Burton Albion — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Burton Albion — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Burton Albion — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
  • Burton Albion — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Burton Albion — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Burton Albion — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Stevenage

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stevenage — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stevenage — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stevenage — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stevenage — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Burton Albion

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Burton Albion — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Stevenage

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stevenage — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Stevenage — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Burton AlbionBurton Albion11Herb StevenageStevenage
07.03Herb Burton AlbionBurton Albion01Herb StevenageStevenage
20.12Herb StevenageStevenage22Herb Burton AlbionBurton Albion
18.02Herb StevenageStevenage01Herb Burton AlbionBurton Albion
24.08Herb Burton AlbionBurton Albion00Herb StevenageStevenage
13.04Herb StevenageStevenage12Herb Burton AlbionBurton Albion
09.12Herb Burton AlbionBurton Albion12Herb StevenageStevenage

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stevenage jest o 80% lepsza niż Burton Albion pod względem odsetku wygranych meczów.

Burton AlbionDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.90
2.30
2.10
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
StevenageDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
2.50
2.20
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
0.70
1.80
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Burton Albion jest o +57% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Burton Albion u siebie
0.70 gola/mecz
Stevenage na wyjeździe

Progi bramkowe

Burton AlbionStevenage
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBurton AlbionStevenage
Match Corners AVG
19.00 (1/40)
19.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 14.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBurton AlbionStevenage
Corners Earned Match
5.33
5.33
More Corners Than Opponent
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 2.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 5.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 6.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/3)
Corners Earned
16
16

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBurton AlbionStevenage
Match Cards AVG
4.00 (3/3)
4.00 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 3.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Cards
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 5.5 Cards
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/3)
Total Cards
12
12
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBurton AlbionStevenage
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 2.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 3.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool321072.33
6Leyton Orient420261.50
7Mansfield Town320162.00
8Notts County413061.50
9Bradford420261.50
10Leicester412151.25
11Barnsley311141.33
12Burton Albion311141.33
13Oxford United311141.33
14Luton311141.33
15Plymouth411241.00
16AFC Wimbledon311141.33
17Peterborough411241.00
18Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wycombe402220.50
23Reading201110.50
24Wigan300300.00