Football Stats
Herb Mansfield Town
Flaga AngliaMansfield Town
7. miejsce w tabeli League One
Anglia / League OneSezon 2026/27

2026/27 Mansfield Town — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz8
Gs5
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mansfield Town — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mansfield Town — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mansfield Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mansfield Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mansfield Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Mansfield TownMansfield Town52Luton
22.08Peterborough21Herb Mansfield TownMansfield Town
15.08Herb Mansfield TownMansfield Town21Doncaster
02.05Herb Mansfield TownMansfield Town54Cardiff
28.04Peterborough00Herb Mansfield TownMansfield Town
25.04Huddersfield14Herb Mansfield TownMansfield Town
21.04Stockport County01Herb Mansfield TownMansfield Town
18.04Herb Mansfield TownMansfield Town22Luton
14.04Leyton Orient00Herb Mansfield TownMansfield Town
11.04Wigan21Herb Mansfield TownMansfield Town

Mansfield Town — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 80% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
1.60
2.40
4.00
Strzelone
1.20
1.20
2.40
Stracone
0.40
1.20
1.60
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.60
1.10
1.70
Strzelone
0.40
0.60
1.00
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 1.5
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Under 2.5
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
Under 3.5
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mansfield Town

Wynik meczu

2-1
1 (33%)
5-2
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
3-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mansfield Town

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
7
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
3
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi League One.

League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool321072.33
6Leyton Orient420261.50
7Mansfield Town320162.00
8Notts County413061.50
9Bradford420261.50
10Leicester412151.25
11Barnsley311141.33
12Burton Albion311141.33
13Oxford United311141.33
14Luton311141.33
15Plymouth411241.00
16AFC Wimbledon311141.33
17Peterborough411241.00
18Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wycombe402220.50
23Reading201110.50
24Wigan300300.00