Football Stats
Herb Sheffield Wednesday
Sheffield WednesdayŚr. pkt/mecz 0.80
Anglia / League One19 września 2026 16:00
Herb Stockport County
Stockport CountyŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Sheffield Wednesday

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sheffield Wednesday — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sheffield Wednesday — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sheffield Wednesday — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sheffield Wednesday — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sheffield Wednesday — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sheffield Wednesday — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sheffield Wednesday — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Sheffield Wednesday — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Sheffield Wednesday — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Sheffield Wednesday — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Stockport County

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stockport County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stockport County — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stockport County — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stockport County — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stockport County — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stockport County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stockport County — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stockport County — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Stockport County — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Sheffield Wednesday

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sheffield Wednesday — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Stockport County

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stockport County — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Stockport County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stockport County jest o 175% lepsza niż Sheffield Wednesday pod względem odsetku wygranych meczów.

Sheffield WednesdayDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
1.40
0.80
1.10
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Stockport CountyDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.40
3.40
3.40
Strzelone
2.40
1.70
2.05
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Stockport County jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Sheffield Wednesday u siebie
1.70 gola/mecz
Stockport County na wyjeździe

Progi bramkowe

Sheffield WednesdayStockport County
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
95% (19/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSheffield WednesdayStockport County
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool421171.75
4Burton Albion421171.75
5Barnsley421171.75
7Luton421171.75
8Leyton Orient420261.50
10Notts County413061.50
11Bradford420261.50
12Mansfield Town420261.50
13Leicester412151.25
14Reading311141.33
15Oxford United311141.33
16Plymouth411241.00
17AFC Wimbledon411241.00
18Peterborough411241.00
19Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wigan410330.75
24Wycombe402220.50