Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Corvinul Hunedoara
Streaki - Corvinul Hunedoara
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Corvinul Hunedoara — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Corvinul Hunedoara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Csikszereda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Csikszereda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Csikszereda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Csikszereda — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Csikszereda — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Csikszereda — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Csikszereda — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Csikszereda — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Csikszereda — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Csikszereda — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Csikszereda — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Csikszereda — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Corvinul Hunedoara
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Corvinul Hunedoara — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Corvinul Hunedoara — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Csikszereda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Corvinul Hunedoara jest o 9% lepsza niż Csikszereda pod względem odsetku wygranych meczów.
| Corvinul Hunedoara | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.10 | 2.20 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Csikszereda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
Strzelone | 1.50 | 0.70 | 1.10 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | 43% | 37% | 40% |
Śr. strzały/mecz | 12.80 | 10.60 | 11.70 |
Śr. faule/mecz | 12.90 | 15.20 | 14.05 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.05.2026Dvs Bihor Oradea1-1
- 09.05.2026Lvs Chindia Targoviste0-1
- 06.05.2026Wvs FC Voluntari2-0
- 02.05.2026Lvs Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1-2
- 25.04.2026Wvs CSA Steaua Bucureşti3-1
- 19.04.2026Wvs Bihor Oradea3-1
- 14.04.2026Wvs Chindia Targoviste2-0
- 10.04.2026Lvs FC Voluntari0-1
- 04.04.2026Lvs Sepsi OSK Sfantu Gheorghe0-1
- 21.03.2026Wvs CSA Steaua Bucureşti1-0
- 16.05.2026Wvs FC Botosani2-0
- 08.05.2026Lvs Uta Arad0-1
- 01.05.2026Wvs FCSB1-0
- 24.04.2026Dvs AFC Hermannstadt0-0
- 18.04.2026Wvs Unirea Slobozia3-2
- 13.04.2026Wvs Metaloglobus1-0
- 06.04.2026Lvs Petrolul Ploiesti0-2
- 21.03.2026Dvs Farul Constanta1-1
- 14.03.2026Wvs Oţelul3-2
- 06.03.2026Wvs Farul Constanta1-0
Progi bramkowe
| Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.75 (20/40) | — | 9.75 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 8.5 Corners | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 9.5 Corners | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 11.5 Corners | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.20 | — | 3.20 |
More Corners Than Opponent | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Corners Earned | 64 | — | 64 |
| Ogółem | Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.55 | — | 6.55 |
More Corners Than Opponent | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 2.5 Corners Against | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Against | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 4.5 Corners Against | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 5.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 6.5 Corners Against | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Against | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Corners Against | 131 | — | 131 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.45 (20/20) | — | 4.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Total Cards | 89 | — | 89 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Corvinul Hunedoara | Csikszereda | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

