Football Stats
Herb Arges Pitesti
Arges PitestiŚr. pkt/mecz 1.15
Rumunia / Liga I31 lipca 2026 17:30
Herb Csikszereda
CsikszeredaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Arges Pitesti

5W — Arges Pitesti1D2W — Csikszereda

Streaki - Arges Pitesti

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arges Pitesti — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Arges Pitesti — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Arges Pitesti — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Arges Pitesti — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Arges Pitesti — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Arges Pitesti — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Arges Pitesti — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Csikszereda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Csikszereda — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Arges Pitesti

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arges Pitesti — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Arges Pitesti — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Csikszereda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Csikszereda — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 2.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Arges PitestiArges Pitesti10Herb CsikszeredaCsikszereda
06.12Herb CsikszeredaCsikszereda02Herb Arges PitestiArges Pitesti
02.08Herb Arges PitestiArges Pitesti31Herb CsikszeredaCsikszereda
18.05Herb CsikszeredaCsikszereda04Herb Arges PitestiArges Pitesti
19.04Herb Arges PitestiArges Pitesti30Herb CsikszeredaCsikszereda
26.08Herb Arges PitestiArges Pitesti01Herb CsikszeredaCsikszereda
26.02Herb CsikszeredaCsikszereda21Herb Arges PitestiArges Pitesti
23.11Herb CsikszeredaCsikszereda00Herb Arges PitestiArges Pitesti

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Csikszereda jest o 67% lepsza niż Arges Pitesti pod względem odsetku wygranych meczów.

Arges PitestiDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
1.90
1.75
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
48%
44%
46%
Śr. strzały/mecz
10.50
10.40
10.45
Śr. faule/mecz
12.70
13.30
13.00
CsikszeredaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.10
2.10
2.10
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
44%
38%
41%
Śr. strzały/mecz
12.30
10.50
11.40
Śr. faule/mecz
13.00
15.20
14.10

Ostatnie 10 meczów

Arges Pitesti jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Arges Pitesti u siebie
0.70 gola/mecz
Csikszereda na wyjeździe

Progi bramkowe

Arges PitestiCsikszereda
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemArges PitestiCsikszereda
Match Corners AVG
9.30 (40/40)
9.10 (20/20)
9.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemArges PitestiCsikszereda
Corners Earned Match
3.73
4.45
3.00
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
95% (19/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
149
89
60

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Arges Pitesti notuje o 14% wyższy wynik niż Csikszereda pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemArges PitestiCsikszereda
Match Cards AVG
4.92 (40/40)
5.25 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
45% (9/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
197
105
92
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemArges PitestiCsikszereda
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 2.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14