Football Stats
Herb Rapid
RapidŚr. pkt/mecz 1.25
Rumunia / Liga I15 sierpnia 2026 20:30
Herb Dinamo Bucuresti
Dinamo BucurestiŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rapid

5W — Rapid3D2W — Dinamo Bucuresti

Streaki - Rapid

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rapid — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rapid — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Rapid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rapid — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rapid — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Rapid — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rapid — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rapid — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rapid — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rapid — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rapid — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Rapid — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Dinamo Bucuresti

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dinamo Bucuresti — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Dinamo Bucuresti — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rapid

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rapid — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Dinamo Bucuresti

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dinamo Bucuresti — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Bucuresti — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb RapidRapid01Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
26.04Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti31Herb RapidRapid
14.03Herb RapidRapid32Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
21.02Herb RapidRapid21Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
19.10Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti02Herb RapidRapid
12.05Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti00Herb RapidRapid
06.04Herb RapidRapid10Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
22.12Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti00Herb RapidRapid
18.08Herb RapidRapid11Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti
27.01Herb Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti12Herb RapidRapid

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Bucuresti jest o 17% lepsza niż Rapid pod względem odsetku wygranych meczów.

RapidDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
51%
54%
52%
Śr. strzały/mecz
15.00
12.40
13.70
Śr. faule/mecz
10.70
11.00
10.85
Dinamo BucurestiDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
2.70
2.60
Strzelone
1.80
1.10
1.45
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
59%
59%
59%
Śr. strzały/mecz
16.70
14.50
15.60
Śr. faule/mecz
11.30
10.90
11.10

Ostatnie 10 meczów

Rapid jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Rapid u siebie
1.10 gola/mecz
Dinamo Bucuresti na wyjeździe

Progi bramkowe

RapidDinamo Bucuresti
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rapid notuje o 25% wyższy wynik niż Dinamo Bucuresti pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRapidDinamo Bucuresti
Match Corners AVG
9.82 (40/40)
10.90 (20/20)
8.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRapidDinamo Bucuresti
Corners Earned Match
5.60
6.00
5.20
More Corners Than Opponent
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
224
120
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRapidDinamo Bucuresti
Match Cards AVG
5.50 (40/40)
5.35 (20/20)
5.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Total Cards
220
107
113
Highest in a Match
13
12
13
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRapidDinamo Bucuresti
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14