Football Stats
Herb FC Botosani
FC BotosaniŚr. pkt/mecz 1.00
Rumunia / Liga I24 sierpnia 2026 17:30
Herb Csikszereda
CsikszeredaŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy FC Botosani

2W — FC Botosani0D2W — Csikszereda

Streaki - FC Botosani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Botosani — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • FC Botosani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Botosani — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC Botosani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Botosani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Botosani — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FC Botosani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Botosani — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Botosani — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Botosani — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Botosani — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Botosani — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Botosani — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Botosani — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Botosani — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Botosani — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Csikszereda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Csikszereda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Csikszereda — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - FC Botosani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Botosani — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Botosani — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Botosani — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Botosani — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Botosani — powyżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Botosani — powyżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Csikszereda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Csikszereda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.08Herb FC BotosaniFC Botosani10Herb CsikszeredaCsikszereda
16.05Herb CsikszeredaCsikszereda20Herb FC BotosaniFC Botosani
18.01Herb CsikszeredaCsikszereda10Herb FC BotosaniFC Botosani
23.08Herb FC BotosaniFC Botosani31Herb CsikszeredaCsikszereda

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Csikszereda jest o 125% lepsza niż FC Botosani pod względem odsetku wygranych meczów.

FC BotosaniDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.90
3.70
3.30
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.30
2.40
1.85
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
62%
50%
57%
Śr. strzały/mecz
15.80
11.67
13.84
Śr. faule/mecz
11.00
10.44
10.74
CsikszeredaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
2.50
2.20
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
0.60
1.70
1.15
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
43%
41%
42%
Śr. strzały/mecz
12.89
8.00
10.32
Śr. faule/mecz
13.00
14.70
13.89

Ostatnie 10 meczów

FC Botosani jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
FC Botosani u siebie
0.80 gola/mecz
Csikszereda na wyjeździe

Progi bramkowe

FC BotosaniCsikszereda
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Botosani notuje o 13% wyższy wynik niż Csikszereda pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC BotosaniCsikszereda
Match Corners AVG
9.71 (38/40)
10.32 (19/20)
9.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
84% (16/19)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
84% (16/19)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
74% (28/38)
79% (15/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
42% (8/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
37% (7/19)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
32% (6/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
16% (3/19)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC BotosaniCsikszereda
Corners Earned Match
4.00
5.10
2.90
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
65% (13/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
160
102
58

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Botosani notuje o 10% wyższy wynik niż Csikszereda pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC BotosaniCsikszereda
Match Cards AVG
5.20 (40/40)
5.45 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
208
109
99
Highest in a Match
12
12
8
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC BotosaniCsikszereda
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Under 2.5
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Under 3.5
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14