Football Stats
Herb Universitatea Craiova
Universitatea CraiovaŚr. pkt/mecz 1.80
Rumunia / Liga I23 sierpnia 2026 17:30
Herb FC Voluntari
FC VoluntariŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Universitatea Craiova

Streaki - Universitatea Craiova

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitatea Craiova — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Voluntari

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Voluntari — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • FC Voluntari — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • FC Voluntari — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • FC Voluntari — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Voluntari — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • FC Voluntari — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Universitatea Craiova

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitatea Craiova — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Voluntari

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Voluntari — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 1.5 spalonych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova31Herb FC VoluntariFC Voluntari
26.02Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova21Herb FC VoluntariFC Voluntari
07.10Herb FC VoluntariFC Voluntari00Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
26.02Herb FC VoluntariFC Voluntari10Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
30.09Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova11Herb FC VoluntariFC Voluntari
30.04Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova10Herb FC VoluntariFC Voluntari
18.03Herb FC VoluntariFC Voluntari31Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
11.12Herb FC VoluntariFC Voluntari11Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
09.08Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova30Herb FC VoluntariFC Voluntari
26.01Herb FC VoluntariFC Voluntari11Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Voluntari jest o 20% lepsza niż Universitatea Craiova pod względem odsetku wygranych meczów.

Universitatea CraiovaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.20
2.50
Strzelone
2.20
0.90
1.55
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
52%
49%
51%
Śr. strzały/mecz
17.71
12.57
15.14
Śr. faule/mecz
11.00
12.38
11.73
FC VoluntariDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.70
3.50
3.10
Strzelone
2.00
1.50
1.75
Stracone
0.70
2.00
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Universitatea Craiova jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Universitatea Craiova u siebie
1.50 gola/mecz
FC Voluntari na wyjeździe

Progi bramkowe

Universitatea CraiovaFC Voluntari
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemUniversitatea CraiovaFC Voluntari
Match Corners AVG
7.39 (23/40)
7.25 (16/20)
7.71 (7/20)
Over 6.5 Corners
48% (11/23)
50% (8/16)
43% (3/7)
Over 7.5 Corners
48% (11/23)
50% (8/16)
43% (3/7)
Over 8.5 Corners
39% (9/23)
38% (6/16)
43% (3/7)
Over 9.5 Corners
26% (6/23)
19% (3/16)
43% (3/7)
Over 10.5 Corners
13% (3/23)
13% (2/16)
14% (1/7)
Over 11.5 Corners
9% (2/23)
13% (2/16)
0% (0/7)
Over 12.5 Corners
4% (1/23)
6% (1/16)
0% (0/7)
Over 13.5 Corners
0% (0/23)
0% (0/16)
0% (0/7)
Over 14.5 Corners
0% (0/23)
0% (0/16)
0% (0/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUniversitatea CraiovaFC Voluntari
Corners Earned Match
4.10
4.25
3.95
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
164
85
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Universitatea Craiova notuje o 17% wyższy wynik niż FC Voluntari pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUniversitatea CraiovaFC Voluntari
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.90 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
182
98
84
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
0
0
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUniversitatea CraiovaFC Voluntari
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14