Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Rapid
Streaki - Rapid
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rapid — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Rapid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Rapid — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Rapid — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Rapid — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Rapid — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Rapid — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Rapid — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Rapid — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Rapid — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Rapid — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Rapid — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Rapid — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Universitatea Craiova
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Universitatea Craiova — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Universitatea Craiova — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Universitatea Craiova — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Universitatea Craiova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Universitatea Craiova — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Universitatea Craiova — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Rapid
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rapid — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — powyżej 8.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rapid — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Universitatea Craiova
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Universitatea Craiova — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Universitatea Craiova jest o 50% lepsza niż Rapid pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rapid | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 49% | 53% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 14.67 | 12.60 | 13.58 |
Śr. faule/mecz | 10.44 | 11.30 | 10.89 |
| Universitatea Craiova | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.20 | 2.65 |
Strzelone | 2.40 | 0.80 | 1.60 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | 55% | 51% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 19.14 | — | — |
Śr. faule/mecz | 10.86 | 12.13 | 11.53 |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Wvs Petrolul Ploiesti2-0
- 15.08.2026Lvs Dinamo Bucuresti0-1
- 07.08.2026Dvs Uta Arad0-0
- 02.08.2026Wvs CFR 1907 Cluj3-1
- 27.07.2026Dvs FC Botosani1-1
- 20.07.2026Wvs Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1-0
- 25.05.2026Dvs Universitatea Craiova0-0
- 15.05.2026Dvs Arges Pitesti2-2
- 09.05.2026Lvs Universitatea Cluj0-1
- 04.05.2026Lvs CFR 1907 Cluj1-2
- 27.08.2026Lvs Ararat-Armenia0-1
- 23.08.2026Wvs FC Voluntari3-1
- 20.08.2026Dvs Ararat-Armenia1-1
- 16.08.2026Dvs Oţelul1-1
- 13.08.2026Wvs KuPS2-1
- 09.08.2026Lvs Arges Pitesti0-1
- 06.08.2026Dvs KuPS1-1
- 01.08.2026Wvs Petrolul Ploiesti4-0
- 29.07.2026Dvs Levski Sofia2-2
- 25.07.2026Lvs Dinamo Bucuresti1-5
Progi bramkowe
| Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rapid notuje o 38% wyższy wynik niż Universitatea Craiova pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.63 (35/40) | 11.00 (19/20) | 8.00 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (27/35) | 89% (17/19) | 63% (10/16) |
Over 7.5 Corners | 77% (27/35) | 89% (17/19) | 63% (10/16) |
Over 8.5 Corners | 69% (24/35) | 84% (16/19) | 50% (8/16) |
Over 9.5 Corners | 40% (14/35) | 53% (10/19) | 25% (4/16) |
Over 10.5 Corners | 34% (12/35) | 53% (10/19) | 13% (2/16) |
Over 11.5 Corners | 31% (11/35) | 47% (9/19) | 13% (2/16) |
Over 12.5 Corners | 20% (7/35) | 32% (6/19) | 6% (1/16) |
Over 13.5 Corners | 17% (6/35) | 32% (6/19) | 0% (0/16) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/35) | 16% (3/19) | 0% (0/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.22 | 6.00 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 209 | 120 | 89 |
| Ogółem | Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.08 | 5.00 | 3.15 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Against | 55% (22/40) | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 163 | 100 | 63 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Rapid notuje o 10% wyższy wynik niż Universitatea Craiova pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.15 (40/40) | 5.40 (20/20) | 4.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 206 | 108 | 98 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 11 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rapid | Universitatea Craiova | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

