Football Stats
Herb FC Voluntari
FC VoluntariŚr. pkt/mecz 1.75
Rumunia / Liga I28 sierpnia 2026 17:00
Herb Oţelul
OţelulŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy FC Voluntari

0W — FC Voluntari4D0W — Oţelul

Streaki - FC Voluntari

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Voluntari — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Voluntari — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Voluntari — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • FC Voluntari — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Voluntari — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • FC Voluntari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • FC Voluntari — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Voluntari — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Voluntari — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Oţelul

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oţelul — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oţelul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oţelul — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Oţelul — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Oţelul — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Oţelul — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Oţelul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Oţelul — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Oţelul — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Oţelul — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Oţelul — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Oţelul — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Oţelul — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Oţelul — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Oţelul — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Oţelul — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FC Voluntari

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Voluntari — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Voluntari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Oţelul

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Oţelul — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oţelul — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb FC VoluntariFC Voluntari22Herb OţelulOţelul
13.04Herb FC VoluntariFC Voluntari11Herb OţelulOţelul
22.01Herb FC VoluntariFC Voluntari11Herb OţelulOţelul
25.08Herb OţelulOţelul22Herb FC VoluntariFC Voluntari

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Voluntari jest o 57% lepsza niż Oţelul pod względem odsetku wygranych meczów.

FC VoluntariDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
2.70
3.70
3.20
Strzelone
2.00
1.40
1.70
Stracone
0.70
2.30
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
OţelulDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.60
2.65
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
55%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
14.00
9.20
11.60
Śr. faule/mecz
12.20
13.70
12.95

Ostatnie 10 meczów

FC Voluntari jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
FC Voluntari u siebie
1.00 gola/mecz
Oţelul na wyjeździe

Progi bramkowe

FC VoluntariOţelul
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC VoluntariOţelul
Match Corners AVG
7.96 (28/40)
7.88 (8/20)
8.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
68% (19/28)
50% (4/8)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
54% (15/28)
50% (4/8)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
54% (15/28)
50% (4/8)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
29% (8/28)
38% (3/8)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
14% (4/28)
13% (1/8)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
4% (1/28)
0% (0/8)
5% (1/20)
Over 12.5 Corners
0% (0/28)
0% (0/8)
0% (0/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/28)
0% (0/8)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/28)
0% (0/8)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC VoluntariOţelul
Corners Earned Match
3.92
3.90
3.95
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
157
78
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Oţelul notuje o 9% wyższy wynik niż FC Voluntari pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC VoluntariOţelul
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.35 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
182
87
95
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC VoluntariOţelul
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14